Praktyka Lekarska Małgorzata Krasnodębska-Kiljańska

androlog, endokrynolog
Umów wizytę

O nas

Dr n. med. Małgorzata Krasnodębska-Kiljańska
specjalista endokrynolog, androlog kliniczny
 

Od początku swojej drogi zawodowej związana z Kliniką Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskała specjalizację I i II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych. W 2003 roku uzyskała tytuł specjalisty endokrynologa, a w 2019 r uzyskała tytuł specjalisty androloga klinicznego. Posiada duże doświadczenie szpitalne i ambulatoryjne w leczeniu schorzeń endokrynologicznych - wieloletni staż pracy w Klinice Endokrynologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce chorób endokrynologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób tarczycy, nadnerczy, hirsutyzmu, zaburzeń miesiączkowania, zaburzeń endokrynologicznych w ciąży, ginekomastii u mężczyzn, niedoboru testosteronu i niepłodności. 

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

Praca doktorska z zakresu endokrynologii pod tytułem: „Czynność tarczycy u ciężarnych kobiet zdrowych i z chorobą Hashimoto w warunkach profilaktyki jodowej”

Autorka i współautorka szeregu publikacji oraz doniesień zjazdowych z dziedziny endokrynologii.

Aktualności

Uwaga
Gabinet nieczynny w dniach 6 do 13 listopada
Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Opinie o placówce Praktyka Lekarska Małgorzata Krasnodębska-Kiljańska (1)
Maryla O.
Jestem wieloletnią pacjnetką Pani Doktor, jestem bardzo zadowolona z opieki. Pomogła mi przed laty , dzięki niej jestem już zdrowa, pełna poświecenia i zaangażowania w moje leczenie.
Gabinet Lekarski
Dane kontaktowe
ul. Coopera /9A/ 14, Warszawa

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor