Gabinet Neurologopedii Dziecięcej PRACOWNIA MOWY

logopeda
Umów wizytę

O nas

Nazywam się Sylwia Apola-Piórkowska. Jestem neurologopedą klinicznym, terapeutą wczesnej interwencji, terapeutą ręki i audiologiem ogólnym.  

 
    Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku Logopedia z audiologią i studia licencjackie z Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe z Neurologopedii klinicznej z wczesną interwencją logopedyczną na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
 
     Prowadzę indywidualną terapię z małymi pacjentami od urodzenia do wieku szkolnego. Zajmuję się oceną i wspieraniem rozwoju niemowląt i małych dzieci, terapią karmienia oraz prowadzę terapię neurobiologiczną z wykorzystaniem Metody Krakowskiej®. Prowadzę także szeroko pojętą terapię dzieci z wyzwaniami rozwojowymi w tym z zespołami genetycznymi i autyzmem oraz terapię wad wymowy i terapię logopedczną wspierającą leczenie ortodontyczne. Oprócz tego staram się udzielać na forach dla rodziców, aby swoją wiedzą i doświadczeniem móc pomagać dzieciom i ich rodzicom. Prywatnie jestem mamą, co daje mi też inne spojrzenie na rozwój i zabawę dziecka, a także na terapię domową.
 
     Przygodę pracy z małym pacjentem rozpoczęłam jeszcze na studiach jako wolontariusz w przedszkolu. Już wtedy niesienie pomocy sprawiało mi ogromną satysfakcję i motywowało do dalszej pracy. Swoje doświadczenie zdobyłam w Ośrodku Wczesnej Interwencji i Poradni Wczesnego Wspomagania Rozwoju PSONI Koło w Rzeszowie oraz w rzeszowskiej Filii Centrum Metody Krakowskiej. Ciągle szukam coraz lepszych metod i technik pracy i w związku z tym stale podnoszę swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach.
 
      Więcej o moich kwalifikacjach na stronie https://www.goldenline.pl/sylwia-apola-piorkowska/ 
 
       Niesienie pomocy małym pacjentom i ich rodzinom sprawia jej ogromną satysfakcję i motywuje do dalszej pracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mojej pracy zapraszam na Facebook https://www.facebook.com/pracowniamowy.lancut 

Nasi specjaliści

Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Brak opinii
Gabinet Neurologopedii Dziecięcej PRACOWNIA MOWY
Dane kontaktowe
ul. ul. Rzeźnicza 2, Łańcut
BioStat 2018 Mapa strony