Krakowska Fabryka Zdrowia spółka z o.o

Fizjoterapeuta, ortopeda, Rehabilitacja medyczna
Umów wizytę

Krakowska Fabryka Zdrowia spółka z o.o

Fizjoterapeuta, ortopeda, Rehabilitacja medyczna
Umów wizytę

Nasze placówki

Dane kontaktowe

Godziny przyjęć
poniedziałek
zamknięte
wtorek
16:30 - 19:00
środa
zamknięte
czwartek
zamknięte
piątek
zamknięte
sobota
zamknięte
niedziela
zamknięte

O nas

Krakowska Fabryka Zdrowia świadczy usługi z zakresu rehabilitacji ruchowej oraz rehabilitacji sportowej na terenie całego Krakowa. Posiadamy trzy placówki zkolalizowane taki sposób aby zminimalizować czas dojazdu do każdego pacjenta. 
Specjlizujemy się w leczeniu urazów aparatu ruchu, zabezpieczania pacjenta w fazie ostrej, rehabilitacji przed i po operacyjnej. Wszyscy nasi specjaliści posiadają wykształcenie wyższe z zakresu fizjoterapii oraz ukończone liczne kursy mające na celu usprawniać proces leczenia i maksymalnie skracać czas powrotu do zdrowia naszych pacjentów. Specjalizujemy się w leczeniu takich dolegliwości oraz jednostek chorobowych jak: 
- rehabilitacja bólów pleców

- rehabilitacja stomatologiczna

- leczenie bólów obręczy barkowej

- rehabilitacja kolan

- leczenie rwy kulszowej

- leczenie ostróg piętowych

- leczenie cieśni nadgarstka 

- leczenie bólów szyji i karku 

- leczenie wad postawy i dzieci

W naszym centrum fizjoterapii posiadamy również aparat USG do diagnostyki obrazowej oraz możliwość skorzystania z konslutacji z lekarzem ortopedą. 

Nasi specjaliści

5,0
Gość 2020.07.08 godz. 14:18
Bez treści
Najbliższy
wolny termin
5,0
Magda 2020.06.02 godz. 19:21

Paweł to świetny specjalista z miłym podejściem do pacjenta i wielkim zaangażowaniem. Jest bardzo komunikatywny, zna się na swoim fachu i jest godny zaufania. Trafiłam w dobre ręce :)

5,0
Marta 2020.07.06 godz. 16:07
Bez treści
Najbliższy
wolny termin
5,0
Gość 2020.07.14 godz. 16:31
Bez treści
5,0
Gość 2020.06.25 godz. 18:03
Bez treści

Usługi

Rehabilitacja Stomatologiczna
50 min · 120 zł
Problem prowadzący do rehabilitacji stomatologicznej może być (i zazwyczaj jest) też bardziej skomplikowany. Staw skroniowo-żuchwowy jest sprzężony (praca połączona/współzależna) z wieloma miejscami w naszym ciele – mięśnie podpotyliczne i karku, mięśnie obręczy barkowej i mięśnie twarzy. Ten złożony system „naczyń połączonych” wraz z przewlekle występującym stresem i częstymi problemami stomatologicznymi ukazuje jak wiele może być przyczyn tej dysfunkcji jak i samych jej rodzajów, skłaniających do korzystania z usług rehabilitacji stomatologicznej. Dlatego też proces rehabilitacji skupia się na bardzo dokładnej diagnostyce i ścisłym określeniu problemu. Zazwyczaj konieczna jest również współpraca ze stomatologiem, gdyż prawie zawsze, w tym przypadku, problemy obu dziedzin łączą się. Zabiegi rehabilitacyjne polegają głównie na równoważeniu napięcia tkanek miękkich, optymalizacji ruchu stawowego z pomocą terapii manualnej oraz edukacji pacjenta i zmianie niepoprawnych przyzwyczajeń, przez co uzyskuje się zmniejszenie obciążenia całego kompleksu stawów skroniowo-żuchwowych.
Terapia manualna Ludowa 6
50 min · 120 zł
Terapia manualna jest koncepcją badania i leczenia, zajmującą się odnajdywaniem i leczeniem zaburzeń funkcjonalnych układu ruchu. W wyniku prowokacji określonych tkanek bezpośrednio w badaniu odnajdujemy zburzone struktury, aktualizujemy stopień ich uszkodzenia oraz odnajdujemy szczegóły przyczyn dolegliwości. Usługa Terapia Manualna- Ludowa 6 jest realizowana w Naszym Centrum Rehabilitacji przy ulicy Ludowej 6
Terapia manualna Zakopiańska 72D
50 min · 120 zł
Terapia manualna jest koncepcją badania i leczenia, zajmującą się odnajdywaniem i leczeniem zaburzeń funkcjonalnych układu ruchu. W wyniku prowokacji określonych tkanek bezpośrednio w badaniu odnajdujemy zburzone struktury, aktualizujemy stopień ich uszkodzenia oraz odnajdujemy szczegóły przyczyn dolegliwości. Usługa Terapia Manualna jest realizowana w Naszym Centrum Rehabilitacji przy ulicy Zakopiańskiej 72D.
Dodaj opinię

Opinie o placówce

brak opinii o placówce

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor