SensoWarsztat Ewa Kwiatkowska

Fizjoterapeuta, logopeda
Umów wizytę

O nas

Ewa Kwiatkowska

Numer PWZFz:  43469, Magister Fizjoterapii

Rejestr Podmiotów Wykonujących działalność Leczniczą - Nr Księgi 000000208854, Oznaczenie organu: F-01 - Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne warszawskiej SGGW. Dyplomowana Terapeutka Integracji Sensorycznej i Terapii Ręki pracująca przez lata przy warszawskich poradniach psychologiczno- pedagogicznych. Ma na koncie szereg kursów zarówno w zakresie fizjoterapii jak i integracji sensorycznej. Ukończyła roczne szkolenie w zakresie pracy z dzieckiem autystycznym i z zespołem Aspergera.  W swojej pracy kieruje się zasadą, że wspomagając rozwój dziecka już od wczesnych lat, jesteśmy w stanie zapobiec poważnym zaburzeniom w późniejszym czasie i tylko wielokierunkowe działanie przynosi zadowalające efekty. Jako fizjoterapeuta pracuje z niemowlętami, pomagając im odnaleźć prawidłową ścieżkę rozwoju.

Na co dzień mama trójki radosnych maluchów i miłośniczka aktywności fizycznej.

 

Zuzanna Oliljan-Gruszczyńska

Numer PWZFz:  51021, Magister Fizjoterapii

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, terapeutka koncepcji PNF oraz FITS, a także dyplomowana terapeutka Integracji Sensorycznej oraz Terapii Ręki. Interesuje się metodami przeciwdziałającymi oraz zapobiegającymi powstawaniu i pogłębianiu się wad postawy u dzieci oraz rozwojem i gotowością szkolną dziecka. Wyznaje zasadę, że poprzez podjęte w odpowiednim czasie, systematyczne spotkania terapeutyczne można osiągnąć pożądane efekty. Ponadto terapia Integracji Sensorycznej umożliwia wykorzystanie wielozmysłowej stymulacji, tak potrzebnej w dzisiejszych czasach. Prywatnie mama trzech "żywych sreber", więc nie obce są jej wszelkie uroki codzienności.

 

Karolina Bentyn-Budna

Neurologopeda, instruktor rekreacji-ruchowej Ukończyła Polonistykę i Logopedię na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z Neurologopedii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Doświadczenie zaczęła zdobywać już w trakcie studiów na stażu w prywatnej poradni psychologiczno-pedagogicznej w Warszawie. Pracowała w placówkach integracyjnych, przedszkolach oraz ośrodkach z dziećmi z rozmaitymi zaburzeniami mowy, komunikacji i rozwoju. Jest zwolenniczką stwierdzenia, że logopedia jest nauką interdyscyplinarną i nie może ograniczać się jedynie do ćwiczeń buzi i języka. Dlatego w codziennej pracy zawsze stosuje różne metody terapeutyczne i współpracuje z innymi specjalistami, aby zapewnić jak najlepszą pomoc. W pracy z dziećmi często wykorzystuje ruch oraz możliwość angażowania wszystkich zmysłów, dla osiągnięcia jak najlepszych efektów terapeutycznych. Oprócz logopedii prowadzi zajęcia taneczne.

Nasi specjaliści

mgr fizjoterapii Ewa Kwiatkowska fizjoterapeuta
Grodzisk Mazowiecki, Wiewiórki
Umów wizytę
mgr Karolina Bentyn-Budna logopeda
Grodzisk Mazowiecki Wiewiórki
Umów wizytę
mgr Zuzanna Omiljan-Gruszczyńska fizjoterapeuta
Grodzisk Mazowiecki Wiewiórki
Umów wizytę
Mgr Martyna Kukawska położna
Grodzisk Mazowiecki Wiewiórki
Umów wizytę
Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Brak opinii
SensoWarsztat - Sala Duża
Dane kontaktowe
ul. Radońska 50 4 , Grodzisk Mazowiecki
Godziny przyjęć
poniedziałek
16:00 - 20:00
wtorek
16:00 - 20:00
środa
16:00 - 20:00
czwartek
16:00 - 20:00
piątek
16:00 - 20:00
SensoWarsztat - Sala Mała
Dane kontaktowe
ul. Radońska 50 4 , Grodzisk Mazowiecki
Godziny przyjęć
poniedziałek
16:00 - 20:00
wtorek
16:00 - 20:00
środa
16:00 - 20:00
czwartek
16:00 - 20:00
piątek
16:00 - 20:00
BioStat 2018 Mapa strony