Przychodnia DEMO - pokazowy formularz rejestracji

Alergologia, Alergologia dziecięca, Pulmonologia
Umów wizytę

O nas

Przychodnia alergologiczno - pulmonologiczna „MedClinical” udziela świadczeń zdrowotnych w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Personel Przychodni „MedClinical” realizuje swoje zadania z najwyższą starannością, zapewniając tym samym pacjentom profesjonalną i życzliwą opiekę medyczną w zakresie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej. Naszą misją jest przestrzeganie praw pacjenta, zapewnienie komfortu i poczucie bezpieczeństwa zdrowotnego oraz rozwój działań z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia.

 

Całokształt pracy placówki został doceniony i Przychodnia została wyróżniona w 2017 r. przez Oddział Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa w konkursie "AS Biznesu i Przedsiębiorczości", a Dyrektor placówki otrzymała wyróżnienie w konkursie "Lider Roku w Ochronie Zdrowia 2017" w kategorii zdrowia publicznego.

Nasi specjaliści

Aktualności

Medfile wersja 2.23
W dniu dzisiejszym opublikowana została najnowsza wersja najlepszego programu dla gabinetów.
Nowy system zarządzania stroną WWW
Dzięki nowym funkcjom mogą Państwo tworzyć własne aktualności, dodawać galerię fotografii oraz zbierać opinie od swoich pacjentów.
Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Zadowolony pacjent
Alergolog na medal. Jestem stałą klientką Pana doktora. Wyrozumiały i bardzo cierpliwy lekarz. Doceniam przypomnienia SMS-em o wizycie.
Pacjent
Profesjonalna przychodnia. Dużo czasu na spokojną rozmowę z lekarzem w czasie wizyty. Super lekarze. Są nastawieni na pomoc pacjentowi.
Pacjent
Polecam usługi przychodni. Pełny profesjonalizm.
Gabinet nr 1
Dane kontaktowe
ul. Kowalczyka 17, Rybnik
Godziny przyjęć
Gabinet nr 2
Dane kontaktowe
ul. Kowalczyka 17, Rybnik
Godziny przyjęć
BioStat 2018 Mapa strony