MKW SA

dermatolog, fizjoterapeuta, fizjoterapeuta uroginekologiczny, gastrolog, okulista, ortopeda
Umów wizytę

MKW SA

dermatolog, fizjoterapeuta, fizjoterapeuta uroginekologiczny, gastrolog, okulista, ortopeda
Umów wizytę

Nasze placówki

O nas

TeleMED24 jest częścią MKW SA – firmy o 25-letniej historii.

Od 10 lat jesteśmy podmiotem leczniczym. Zajmujemy się pomocą naszym pacjentom w zakresie opieki pielęgniarskiej jak i rehabilitacji. Posiadamy sieć placówek opiekuńczo-rehabilitacyjno-leczniczych a naszymi podopiecznymi są osoby wymagające opieki zarówno stałej jak i okazjonalnej.

Spółka jest wpisana do Rejestru Podmiotów Leczniczych prowadzonych przez Wojewodę Małopolskiego pod numerem 00000026085.

Doświadczenie i wiedzę wykorzystaliśmy do stworzenia nowoczesnej platformy usług TeleMED24 czyli zdalnej opieki nad pacjentem niesamodzielnymstarszymchorym lub pozostającym na co dzień samotnie.

Reagując na potrzeby naszych pacjentów i zmieniający się rynek usług medycznych, dążący do cyfryzacji, zdecydowaliśmy się na uruchomienie wirtualnej przychodni, w której korzystać można z konsultacji lekarskich ogólnych oraz specjalistycznych. Porady online prowadzą także nasi fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Posiadana wiedza i doświadczenie oraz wysokie standardy usług zostały wielokrotnie docenione między innymi przez Bureau Veritas Polska, Noble Cert sp. z o.o. a następnie Polski Rejestr Statków S.A. Test & Certification Institute, który na podstawie przeprowadzonych auditów stwierdził, iż spełniamy wymogi normy PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie Systemu Zarządzania Jakością.

Przy współpracy z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. wdrożyliśmy w naszej spółce Strategię Zarządzania wiekiem, biorąc udział w projekcie Lider CSR – zarządzanie wiekiem. Jako firma społecznie odpowiedzialna z dumą możemy posługiwać się takim tytułem.

Nasi specjaliści

umów wizytę
umów wizytę
5,0
Maria Koczerska 2020.10.21 godz. 08:01

Otrzymałam bardzo rzeczową poradę

umów wizytę
Anna Majcher-Stawiarz
fizjoterapeuta uroginekologiczny
Pokaż profil
5,0
Kasia 2021.04.24 godz. 18:40

Bardzo miły lekarz. Pani Doktor bardzo rzeczowo udzieliła porady i opisała sposób leczenia. Polecam.

Iwona Bryszewska-Cyniak
dermatolog, wenerolog
5.00 / 1 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Michał Nikiel 2021.06.08 godz. 19:26
Bez treści

Usługi

Fizjoterapia ogólna – konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta online)
30 min · 90 zł
Konsultacja online pozwala na przeprowadzenie wywiadu dotyczącego problemu, oceny i diagnostyki różnicowej na podstawie opisanych przez pacjenta objawów oraz wdrożenie odpowiedniego postępowania fizjoterapeutycznego, ewentualnie przygotowaniu zestawu ćwiczeń, określeniu właściwej profilaktyki dla uzyskania zmniejszenia objawów i pomocy pacjentowi. e-Wizyta daje również możliwość przeprowadzenia instruktażu kierowanego do opiekunów, najbliższej rodziny chorego, w celu zapewnienia mu optymalnej pomocy ze strony najbliższego otoczenia.
Fizjoterapia ogólna – konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta online)
30 min · 70 zł
Fizjoterapia przeciwbólowa wg modelu holistycznego (kolejna wizyta online)
40 min · 60 zł
Polega na leczeniu przede wszystkim przyczyn problemu związanego z narządem ruchu, a nie na wyciszaniu objawów. Niwelując przyczynę, dochodzi do zmniejszenia lub całkowitego usunięcia objawów, a co za tym idzie stworzenie warunków do samoleczenia organizmu. Fizjoterapia przeciwbólowa jest skierowana do pacjentów z dolegliwościami:
-bóle pleców,
-bóle krzyża,
-bóle międzyłopatkowe,
-bóle łokci, bioder i kolan,
-bóle głowy , migreny, zawroty głowy,
-rwa kulszowa, udowa i barkowa
Fizjoterapia w bólach pleców – konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta online)
30 min · 70 zł
Fizjoterapia w bólach pleców – konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta online)
30 min · 90 zł
Konsultacja online pozwala na przeprowadzenie wywiadu dotyczącego problemu, oceny i diagnostyki różnicowej na podstawie opisanych przez pacjenta objawów bólowych w obrębie kręgosłupa oraz wdrożenie odpowiedniego postępowania fizjoterapeutycznego, ewentualnie przygotowaniu zestawu ćwiczeń, określeniu właściwej profilaktyki dla uzyskania zmniejszenia objawów bólowych pleców i pomocy pacjentowi.
Fizjoterapia w skoliozie i wadach postawy: plecy okrągłe, płaskie, kolana koślawe, szpotawe, płaskostopie, stopy koślawe, szpotawe – konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta online)
30 min · 70 zł
Fizjoterapia w skoliozie i wadach postawy: plecy okrągłe, płaskie, kolana koślawe, szpotawe, płaskostopie, stopy koślawe, szpotawe – konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta online)
30 min · 90 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna składa się z wywiadu fizjoterapeutycznego, oceny dostępnych wyników badań diagnostycznych, wstępnej, ogólnej ocenie postawy ciała dziecka. Fizjoterapeutka na podstawie zebranych danych, zaleca odpowiednie postępowanie. Rodzice otrzymują ogólne zalecenia co do codziennego funkcjonowania dziecka, dla korekcji powstałej wady postawy oraz wytyczne do dalszego postępowania terapeutycznego.
Fizjoterapia w stanach po udarze mózgu – konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta online)
30 min · 70 zł
Fizjoterapia w stanach po udarze mózgu – konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta online)
30 min · 90 zł
Konsultacja online pozwala na przeprowadzenie wywiadu z pacjentem po udarze oraz z jego opiekunami, w celu ustalenia postępowania fizjoterapeutycznego. Fizjoterapeutka przeprowadza również instruktażu kierowany do opiekunów, najbliższej rodziny chorego z zakresu prawidłowej opieki nad pacjentem w celu zabezpieczeniem jego aktualnych potrzeb (odpowiednie łóżko, wyposażenie, pomoce ortopedyczne).
Fizjoterapia w stanach po wszczepieniu endoprotezy stawu – konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta online)
30 min · 70 zł
więcej

Opinie o placówce

brak opinii o placówce
Strona WWW placówki medycznej: MKW SA   Zakopane, Ul. Krupówki 12 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik