Gabinet Medycyny Manualnej "TerapiQ"

specjalista medycyny naturalnej
Umów wizytę

O nas

Jestem terapeutą manualnym, masażystą i fascynatem pracy z ludzkim ciałem. Od 2007 roku zawodowo zajmuje się poprawą zdrowia i kondycji. Poszukuję skutecznych sposobów leczenia dysfunkcji organzmu oraz wpływania na jego możliwości, tak by robić to w zgodzie z jego naturalnymi procesami.


Ukończyłem kilkanaście szkoleń i warsztatów z zakresu terapii tkanek miękkich  i terapii manualnej m. in. TM Mc Timoney-Corley, TM wg. Radosława Składowskiego, suche igłowanie, MTG, FDM, FDM w pediatrii, „Klucz Geodynamiczny dra Aleksandra Bieleckiego”, akupunkturę równoważenia dr. Tana


Od kilku lat, z sukcesami adaptuje techniki Medycyny Manualnej Radosława Składowskiego na potrzeby rehabilitacji neurologicznej, tworząc nowy model pracy z pacjentami z deficytem neurologicznym.
Od 4 lat prowadzę swój własny gabinet, gdzie codziennie staram się pomagać pacjentom zgłaszającym się z różnymi dolegliwościami ze strony układu ruchu i nie tylko.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania - zapraszam do kontaktu: 693-353-893 lub maila: kontakt@terapiq.pl


Zachęcam również do odwiedzenia mojej strony w portalu Facebook:  Gabinet TerapiQ, oraz umówienia wizyty przez kalendarz znajdujący się poniżej.

Dostępne usługi

Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Brak opinii
Gabinet Jachowicza
Dane kontaktowe
ul. Jachowicza 27 9, Płock
Godziny przyjęć
poniedziałek
07:00 - 15:00
wtorek
12:00 - 23:00
czwartek
12:00 - 23:00
piątek
07:00 - 14:30
Gabinet Rembielińskiego
Dane kontaktowe
ul. Rembielińskiego 10a 9, Płock
Godziny przyjęć
środa
08:00 - 15:00
BioStat 2018 Mapa strony