VARIXMED

Angiolog, Flebolog
Umów wizytę

O nas

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, lekarzem chirurgiem, angiologiem. Od ponad 20 lat zajmuję się flebologią, czyli chorobami żył. Specjalizuję się w diagnostyce i nowoczesnym, małoinwazyjnym leczeniu żył powierzchownych kończyn dolnych.


Od 2006 roku wykonuję wewnątrzżylne ablacje laserowe niewydolnych naczyń żylnych. Wówczas w Polsce była to metoda pionierska. Obecnie tego typu leczenie, uzupełnione skleroterapią, stanowi światowy standard w leczeniu żylaków.


Od 2015 roku posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.
Jako uczestnik i wykładowca brałem udział w wielu stażach oraz warsztatach, które odbywały się w renomowanych ośrodkach w kraju i za granicą. Ukończyłem również szkolenia w zakresie flebologii estetycznej.


Współpracuję z doświadczonymi flebologami w Europejskim Centrum Flebologii w Katowicach oraz w Ośrodku Flebologii Małoinwazyjnej w Bytomiu.
Prowadzę własną specjalistyczną praktykę lekarską - Varixmed w Zabrzu. Kieruję ośrodkiem leczenia obrzęków – Limfmed w Chorzowie. Zagadnienia związane z niewydolnością limfatyczną to moja druga (obok flebologii) pasja.

Nasi specjaliści

Aktualności

Przerwa
Z powodu stanu epidemiologicznego w Polsce w chwili obecnej nasz gaminet nie działa stacjonarnie. Prosimy kontaktować się telefonicznie.
Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Gość
brak treści
Gabinet chorób naczyń
Dane kontaktowe
ul. Feliksa Nowowiejskiego 20, Zabrze
Godziny przyjęć
poniedziałek
08:00 - 18:00
BioStat 2018 Mapa strony
  haloDoctor