mgr fizjoterapii Solan-Koj Ilona

FizjoAkupunktura Ilona Solan-Koj
Umów wizytę

O mnie

Ilona Solan-Koj magister fizjoterapii, akupunkturzystka oraz medyczny trener personalny absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, terapeutka manualna, terapeutka Koreańskiej Terapii Dłonii, Aurikuloterapii oraz Tradycyjnej Chińskiej Medycyny, była tenisistka i tanc...erka baletu klasycznego.

Nieustannie doskonali swój warsztat uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych. Na co dzień skupia się na indywidualnej pracy z pacjentami współpracując z Międzynarodową Szkołą Akupunktury AcuArt, Gabinetem Stomatologii doktor Danuty Borczyk w Katowicach, LEXMED Klinika Specjalistyczne Gabinety Lekarskie oraz Fika Centrum Osteopatii w Katowicach.
Jako jeden z pierwszych fizjoterapeutów w Katowicach zaczęła stosować techniki suchego igłowania punktów spustowych oraz akupunktury w swojej codziennej praktyce. Specjalizuje się w leczeniu bólu i dysfunkcji narządu ruchu umożliwiając pacjentom powrót do aktywności fizycznej po kontuzjach i zabiegach.
Stosuje techniki, które są uzupełnieniem terapii kobiet, w tym terapii niepłodności. Dzięki medycynie chińskiej przywraca harmonię w organizmie a praca nad psychosomatyką to jej konik. Od kilku lat praktykuje również zabiegi akupunktury kosmetycznej.
Propaguje zdrowy styl życia łącząc medycynę konwencjonalną w tym sport, fizjoterapię z akupunkturą. Swoje pasje i cele kieruje w stronę holistycznego podejścia do człowieka, planując kompleksowy program powrotu do zdrowia.

Od lat jest związana ze sportem, uprawia kolarstwo górskie,sztuki walki, fitness, wspinaczkę wysokogórską, narciarstwo, biega i żegluje. Uwielbia wszelkie aktywności na łonie natury oraz jest spełnioną żoną i mamą.

więcej

Adres

ul. Klonowa 41, Katowice
FizjoAkupunktura Ilona Solan-Koj
ul. Klonowa 41, Katowice
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

akupunktura
fizjoterapia
fizjoterapia kobiet

Opinie o specjaliście

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: FizjoAkupunktura Ilona Solan-Koj   Katowice, Klonowa 41

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik