O mnie

Jestem lekarzem, specjalistą okulistyki. Staż specjalizacyjny w dziedzinie okulistyki odbyłam na Oddziale Okulistyki Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. W trakcie specjalizacji w 2013r. uzyskałam stopień naukowy doktora nauk medycznych. Tematem mojej pracy doktorskiej była ocena struktur przedniego i tylnego odcinka oka po operacji zaćmy w zależności od parametrów ultradźwięków użytych w trakcie fakoemulsyfikacji zaćmionej soczewki. W 2014r. uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki. Od 2014r. jestem zatrudniona w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej w Krakowie. Prowadzę także zajęcia dydaktyczne z okulistyki dla studentów Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.

Zajmuje się badaniem i korekcją wad wzroku, diagnostyką i leczeniem chorób przedniego i tylnego odcinka oka, w tym zaćmy, zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD), powikłań ocznych cukrzycy i innych chorób naczyniowych siatkówki. Przedmiotem mojego szczególnego zainteresowania jest jaskra. Przeprowadzam specjalistyczną diagnostykę neuropatii jaskrowej w oparciu o aplanacyjny pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego skorygowany o wartość pachymetrii, badania gonioskopii, pola widzenia, OCT tarczy n.II i kąta przesączania. Wykonuje laseroterapię w przebiegu neuropatii jaskrowej ( YAG-irydotomię, SLT-selektywną trabekuloplastykę laserową) i w zaćmie wtórnej (YAG-kapsulotomię tylną) . Przeprowadzam zabiegi wewnątrzgałkowe tj. operacje zaćmy z implantacją sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej, zabiegi przeciwjaskrowe: trabekulektomię, implantację stentu Ex-Press, endocyklofotokoagulację laserową-ECP..

W trosce o najlepszą opiekę nad Pacjentami staram się poszerzać moją wiedzę przez coroczne uczestnictwo w licznych kursach i kongresach, będąc również autorem wygłaszanych prac. W oparciu o zdobytą wiedzę medyczną staram się leczyć pacjentów na jak najwyższym poziomie. Dokładam wszelkich starań aby badanie okulistyczne przebiegało w życzliwej atmosferze a pacjent uzyskał pełną informację na temat swojego stanu zdrowia oraz planowanego leczenia.

Adres

Usługi

30 min · 150 zł 01. Konsultacja okulistyczna

30 min · 100 zł 02. Badanie kontrolne do 7 dni od ostatniej wizyty

30 min · 50 zł 03. Aplanacyjny pomiar ciśnienia wewątrzgałkowego

30 min · 120 zł 04. OCT siatkówki centralnej (plamki)/ tarczy n.II

30 min · 120 zł 05. OCT tarczy n.II + kompleksu komórek zwojowych (GCC)

30 min · 200 zł 06. OCT siatkówki centralnej +tarczy n.II+ kompleksu komórek zwojowych (GCC)

30 min · 100 zł 07. OCT przedniego odcinka oka z pomiarem kąta przesączania

30 min · 80 zł 08. Badanie pola widzenia (perymetria)

30 min · 50 zł 09. Pachymetria

30 min · 50 zł 10. Gonioskopia - ocena kąta przesączania

Dodaj opinię

Opinie pacjentów

5
Pani Doktor jest świetną specjalistką z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Diagnoza wraz z badaniami i wynikami zostały opatrzone fachowym ale przystępnym komentarzem dla zwykłego człowieka. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Polecam!
Maciej dnia 2020.02.03 o godzinie 15:39
5
Pani Doktor została moim stałym lekarzem okulistą (po serii 8 w ciągu 6 lat którzy nie byli w stanie nawet dobrze dobrać mi korekcji). Pierwszą wizytę rok temu umówiłam zupełnie w ciemno i byłam zachwycona. Złota kobieta, człowiek ma wrażenie, że jego sprawa jest faktycznie wzięta poważnie, bez pośpiechu, dokładnie wyjaśniła na czym polega problem i jak będziemy kontrolować zmiany, nie ma się wrażenia bycia \"kolejną owieczką w kolejce do wystawienia rachunku\" tylko dobrze zbadanym pacjentem. \r\nDokładnie tak samo było po roku Polecam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.
Weronika Szymczak dnia 2020.01.09 o godzinie 16:18
5
Wizyta super. Pani Doktor bardzo profesjonalna a jednocześnie przemiła. Polecam
Pacjent dnia 2020.01.06 o godzinie 17:51
BioStat 2018 Mapa strony