O mnie

Jestem lekarzem, specjalistą okulistyki. Staż specjalizacyjny w dziedzinie okulistyki odbyłam na Oddziale Okulistyki Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. W trakcie specjalizacji w 2013r. uzyskałam stopień naukowy doktora nauk medycznych. Tematem mojej pracy doktorskiej była ocena struktur przedniego i tylnego odcinka oka po operacji zaćmy w zależności od parametrów ultradźwięków użytych w trakcie fakoemulsyfikacji zaćmionej soczewki. W 2014r. uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki. Od 2014r. jestem zatrudniona w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej w Krakowie. Prowadzę także zajęcia dydaktyczne z okulistyki dla studentów Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.

Zajmuje się badaniem i korekcją wad wzroku, diagnostyką i leczeniem chorób przedniego i tylnego odcinka oka, w tym zaćmy, zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD), powikłań ocznych cukrzycy i innych chorób naczyniowych siatkówki. Przedmiotem mojego szczególnego zainteresowania jest jaskra. Przeprowadzam specjalistyczną diagnostykę neuropatii jaskrowej w oparciu o aplanacyjny pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego skorygowany o wartość pachymetrii, badania gonioskopii, pola widzenia, OCT tarczy n.II i kąta przesączania. Wykonuje laseroterapię w przebiegu neuropatii jaskrowej ( YAG-irydotomię, SLT-selektywną trabekuloplastykę laserową) i w zaćmie wtórnej (YAG-kapsulotomię tylną) . Przeprowadzam zabiegi wewnątrzgałkowe tj. operacje zaćmy z implantacją sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej, zabiegi przeciwjaskrowe: trabekulektomię, implantację stentu Ex-Press, endocyklofotokoagulację laserową-ECP..

W trosce o najlepszą opiekę nad Pacjentami staram się poszerzać moją wiedzę przez coroczne uczestnictwo w licznych kursach i kongresach, będąc również autorem wygłaszanych prac. W oparciu o zdobytą wiedzę medyczną staram się leczyć pacjentów na jak najwyższym poziomie. Dokładam wszelkich starań aby badanie okulistyczne przebiegało w życzliwej atmosferze a pacjent uzyskał pełną informację na temat swojego stanu zdrowia oraz planowanego leczenia.

Adres

Usługi

30 min · 150 zł 01. Konsultacja okulistyczna

30 min · 100 zł 02. Badanie kontrolne do 7 dni od ostatniej wizyty

30 min · 50 zł 03. Aplanacyjny pomiar ciśnienia wewątrzgałkowego

30 min · 120 zł 04. OCT siatkówki centralnej (plamki)/ tarczy n.II

30 min · 120 zł 05. OCT tarczy n.II + kompleksu komórek zwojowych (GCC)

30 min · 200 zł 06. OCT siatkówki centralnej +tarczy n.II+ kompleksu komórek zwojowych (GCC)

30 min · 100 zł 07. OCT przedniego odcinka oka z pomiarem kąta przesączania

30 min · 80 zł 08. Badanie pola widzenia (perymetria)

30 min · 50 zł 09. Pachymetria

30 min · 50 zł 10. Gonioskopia - ocena kąta przesączania

Dodaj opinię

Opinie pacjentów

5
Ogromny profesjonalizm i miłe podejście to główne dwie cechy Pani Doktor. Ogromny szacunek za bardzo szybkie zdiagnozowanie problemu. Polecam z całego serca. Dziękuje.
Maria dnia 2020.02.20 o godzinie 19:18
5
Wizyta u pani doktor to sama przyjemność! Badanie i dobór okularów zostały przeprowadzone w pełni profesjonalnie dodatkowo opatrzone zrozumiałym opisem mojej dolegliwości i sposobu leczenia. Bez wątpienia mogę stwierdzić, iż od dzisiaj będzie to mój „stały” okulista!Polecam zwłaszcza osobom szukającym najlepszego okulisty w Krakowie!:j
Pacjent :) dnia 2020.02.19 o godzinie 17:41
4
Po dwóch wizytach jestem zadowolona z podejścia p.doktor do pacjenta.Badanie przeprowadzone dokladnie.wszystko dotyczące leczenia wyjaśnione w sposób zrozumialy .Dla mnie najwazniejszy jest efekt leczenia.Pozatym gabinet pachnacy czystością idobrze wyposazony.Polecam
Elzbieta dnia 2020.02.18 o godzinie 18:58
5
Pani doktor bardzo miła dokładna precyzyjnie wykonuje badania profesjonalna polecam
Danuta Kaczmarczyk dnia 2020.02.18 o godzinie 17:03
5
Wyjątkowo profesjonalna i uprzejma specjalistka!!!
Jolanta wrotnik dnia 2020.02.16 o godzinie 22:27
BioStat 2018 Mapa strony
  haloDoctor