dr n. med. Waligóra Jacek

Umów wizytę

O mnie

Dr n. med. Jacek Waligóra jest specjalistą chirurgii ogólnej, małoinwazyjnej i laserowej. W nowoczesnej klinice Nikamed Centrum Zdrowia w Warszawie wykonuje zabiegi usuwania zmian skórnych za pomocą tradycyjnych metod chirurgicznych oraz nowoczesnej laseroterapii. Wśród nich wyróżnić można między innymi korekcję i usu...wanie blizn, a także zmian skórnych, znamion, kaszaków, brodawek, włókniaków, plastykę paznokcia czy usuwanie guzków piersi.

Ekspert laserowego i tradycyjnego leczenia zmian żylnych swoim pacjentom oferuje możliwość zamykania rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele a także kompleksową terapię żylaków, m.in. skleroterapię.

Doktor specjalizuje się również w proktologii, leczy żylaki i przetoki odbytu, wykonuje badania diagnostyczne anoskopię i rektoskopię.

W Nikamed Centrum Zdrowia Doktor konsultuje i kwalifikuje pacjentów do operacji.

Ogromną wagę przykłada do bezpiecznych, małoinwazyjnych metod leczenia, a także nowoczesnych technik laserowych. Niezaprzeczalną zaletą tego specjalisty jest komunikacja z pacjentem. Zawsze dokładnie i cierpliwie wyjaśnia pacjentowi przebieg zabiegu i dobra najlepszą dla niego terapię.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w znanych i cenionych ośrodkach w Polsce i za granicą. Wśród nich można wymienić Szpital Medicover w Warszawie, Szpital MSWiA w Łodzi, Szpital Bródnowski w Warszawie, a także praktyki w Lons-Les-Saunier Hospital Departament Jura we Francji.
więcej

Wykształcenie

1996 r - Akademia Medyczna w Warszawie, 2006 r - Specjalizacja z chirurgii ogólnej, 2007 r - Doktorat Akademia Medyczna w Warszawie

Języki

Angielski, Rosyjski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

W 2021 Doktor Jacek Waligóra otrzymał Certyfikat Jakości Znany Lekarz

Adres

brak
Domyślna lokalizacja
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: NikaMed Centrum Zdrowia   Warszawa, Nowowiejska 6 / 9

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik