O mnie

Jestem psychologiem, psychoseksuologiem, pedagogiem, w trakcie czteroletniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej, specjalizacji z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży. Ukończyłem szkolenie z zakresu psychotraumatologii, posiadam uprawnienia socjoterapeuty oraz oligofrenopedagoga. Na co dz...ień oprócz pracy w Centrum Psychoterapii Przystań Zmian, jestem kierownikiem Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży „poMOC”, gdzie koordynuje pracę Oddziału Dziennego Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży, pracę Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży.

W mojej pracy stosuję metody psychoterapii oparte na dowodach naukowych (CBT, DBT, ACT, EMDR). Wiem, że udział w procesie psychoterapii to niejednokrotnie wyzwanie które warto podjąć, staram się więc przekonywać, że nie ma rzeczy niemożliwych, a czasami wystarczy postawić małe kroki, by być bliżej zmianom.

W ramach Centrum pracuję głównie z dziećmi, nastolatkami oraz rodzicami. Moi pacjenci doświadczają zazwyczaj trudności związanych z zaburzeniami afektywnymi (m.in. depresja), lękowymi, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi (OCD), traumami, czy doświadczaniem trudności związanych z niezgodnością płciową.

Staram się, by moja praca na co dzień nie odbiegała od kodeksów etycznych zawodu psychologa oraz psychoterapeuty, Jestem członkiem kilku towarzystw terapeutycznych, m.in.: Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej, Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów. Swoją pracę psychoterapeutyczną regularnie superwizuję u certyfikowanych superwizorów z wcześniej wymienionych towarzystw.
więcej

Wykształcenie

Psycholog, Psychoterapeuta, Psychoseksuolog, Socjoterapeuta, Psychotraumatolog, Pedagog, Oligofrenopedagog

Języki

Polski

Leczone schorzenia

  • zaburzenia zachowania
  • zaburzenia seksualne
  • zaburzenia psychosomatyczne
  • zaburzenia psychiczne
  • zaburzenia odżywiania
  • zaburzenia napadowe
  • zaburzenia lękowe
  • zaburzenia emocjonalne

Adres

ul. Marszałka Focha 4, Bydgoszcz
Centrum Psychoterapii Przystań Zmian
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja psychologiczna - os. dorosła
50 min · 150 zł
Konsultacja psychologiczna w sprawie dziecka
50 min · 150 zł
W przypadku pierwszej konsultacji w sprawie dziecka, na pierwszą wizytę stawiają się sami rodzice bez dziecka celem zebrania wywiadu rozwojowego oraz ustalenia dalszych konsultacji.

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Centrum Psychoterapii Przystań Zmian   Bydgoszcz, Marszałka Focha 4 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.