lek. Zieliński Jakub

5.00 / 2 opinii
Centrum Medyczne Sportsmedic Sp. z o.o.
Umów wizytę

O mnie

Lek. Jakub Zieliński jest pracownikiem Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu na oddziale Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi. W swojej codziennej pracy w ramach oddziału, przyjmuje i bada pacjentów, kwalifikuje do zabiegów operacyjnych, operuje i obejmuje opieką pooperacyjną. Posiada doświadczenie w pr...acy w ramach poradni zachowawczych i zabiegowych oraz SOR.
Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie w ramach studiów doktoranckich, prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz Stomatologicznego z zakresu otolaryngologii. Bierze udział w licznych kursach i zjazdach krajowych oraz zagranicznych m.in. w Sztokholmie, stale poszerzając swoją wiedzę. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. W pracy jest osobą bezpośrednią, ale cierpliwą - zwraca uwagę na objawy opisywane przez pacjentów i stara się wyjaśnić przyczyny schorzeń oraz odpowiedzieć dokładnie na zadane pytania. Konsultuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci, także w języku angielskim.
więcej

Wykształcenie

Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Dokerska 2a, Wrocław
Centrum Medyczne SportsMedic
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

konsultacja laryngologiczna
20 min · 200 zł
konsultacja laryngologiczna dzieci
20 min · 200 zł
konsultacja laryngologiczna z endoskopią
20 min · 220 zł

Opinie pacjentów

5,0

Bardzo polecam. Kompetencja i niezwykła cierpliwość do małego pacjenta.

5,0

szybko sprawnie polecam

Strona WWW placówki medycznej: Centrum Medyczne Sportsmedic Sp. z o.o.   Wrocław, DOKERSKA 2A Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik