O mnie

Specjalizuję się w leczeniu urazów i schorzeń narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń kręgosłupa. WYKSZTAŁCENIE: Dyplom lekarza medycyny uzyskał w 1990 r. (Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach), w 1998 r. II stopień specjalizacji z ortopedii i traumatologii, w 2000r zdał egzamin sp...ecjalizacyjny z medycyny sportowej. W roku 2002 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych (rozprawa doktorska pt. "Ocena stabilności części szyjnej kręgosłupa podczas ruchu zginania po stabilizacji przedniej i przednio-tylnej na modelu biologicznym".)

Pracę zawodową rozpocząłem w 1990 roku w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich będąc asystentem wszystkich oddziałów urazowo-ortopedycznych m.in.: chirurgii ręki, chirurgii kolana, chirurgii stawu biodrowego. Od 2001r. z-ca ordynatora/kierownika Oddziału Chirurgii Kręgosłupa w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Od 2018 roku pracuje w Klinice Nieborowice.
Dr Grzywocz był lekarzem sportowym Ruchu Chorzów (1991-1994), piłkarskiej Reprezentacji Polski U-21 (E.Lorens) w latach 1995-1997 oraz Reprezentacji Młodzieżowej i Olimpijskiej Pawła Janasa w latach 1997-1999. Pełnił również funkcję lekarza Narodowej Piłkarskiej Reprezentacji Polski Pawła Janasa i Leo Beenhakkera w latach 2003 -2008. Szef Sztabu Medycznego Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej podczas Mistrzostw Świata w Niemczech 2006 r. oraz podczas Mistrzostw Europy w Austrii i w Szwajcarii w 2008 r.

DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWA I SZKOLENIOWA:
- Kierownik Naukowy i Organizator Konferencji Naukowych, prelegent szkoleń i konferencji ortopedycznych
- Autor i współautor 28 prac i 20 wystąpień naukowych z zakresu ortopedii

Uczestnik licznych konferencji i szkoleń z zakresu ortopedii, traumatologii narządów ruchu oraz medycyny sportowej, m.in.:

- międzynarodowych kursów i szkoleń w zakresie chirurgii kręgosłupa (Berlin, Madryt, Cancun - Meksyk)
- międzynarodowych kursów i szkoleń w zakresie endoskopowej chirurgii kręgosłupa u dr.Hooglanda w Monachium (MaxMore)
więcej

Leczone schorzenia

  • artroskopia kolana
  • artroskopia kolana
  • biodro trzaskające
  • ból barku
  • ból barku
  • ból biodra
  • ból biodra
  • ból karku
więcej

Adres

ul. Sienkiewicza 43, Radzionków
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Urazowo - Ortopedyczny Dr n.med. Jerzy Grzywocz
ul. Sienkiewicza 43, Radzionków
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

1.konsultacje w zakresie schorzeń i zmian zwyrodnieniowych, zmian urazowych i pourazowych kręgosłupa, sposobów jego leczenia metodami mało-inwazyjnymi i chirurgicznymi otwartymi
30 min
xxx
2. w przypadku niemożności dojazdu pacjenta do gabinetu możliwa konsultacja z zastosowaniem skypa lub facetime, po dostarczeniu drogą mailową (grzywocz.jerzy@wp.pl) badania TK, MRI i uzgodnieniu daty i godziny kontaktu.
informacja do uzyskania pod nr telefonu 606712891

Opinie o specjaliście

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Urazowo - Ortopedyczny Dr n.med. Jerzy Grzywocz   Radzionków, Sienkiewicza 43

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik