Dr n.med. Bulsa Joanna

5.00 / 2 opinii
Umów wizytę

O mnie

Doktor nauk medycznych Specjalista pediatrii, onkologii i hematologii dziecięcej Członek Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej (PTOiHT) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Onkologicznego (SIOP), a także aktywnym członkiem europejskiej grupy badawczej EuroFlow, zajmującej się nowoczesną diagnostyką bia...łaczek i chłoniaków.

Praca w szpitalu:
Od ponad 10 lat pracuję w dużym szpitalu klinicznym, gdzie zajmuję się dziećmi chorującymi na nowotwory, a także schorzenia krwi i węzłów chłonnych.

Wykładowca:
Od wielu lat kształcę studentów medycyny oraz uczę młodych lekarzy. Moją pasją jest nauka, chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem.

Publikacje i osiągnięcia:
Jestem autorką i współautorką prac o tematyce hematologicznej i onkologicznej. Nieustannie pogłębiam wiedzę uczestnicząc kursach, konferencjach i szkoleniach.
więcej

Wykształcenie

Dyplom lekarza (2006) Dyplom specjalisty w dziedzinie pediatrii (2014) Dyplom specjalisty onkologii i hematologii dziedzięcej (2018) Tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie białaczki limfoblastycznej (2015)

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

Konsultacja hematologiczna: link do rejestracji: https://app.medfile.pl/register/index/?uuid=d2fc68a2-f8ca-7e94-98d2-49a04bfe4dbc Specjalistyczna e-porada z zakresu hematologii dziecięcej przeprowadzona przez praktykującego hematologa i onkologa dziecięcego Hematologia zajmuje się takimi schorzeniami jak: niedokrw...istość
małopłytkowość
leukopenia i/lub neutropenia
nadkrwistość
nadpłytkowość
skazy krwotoczne
zaburzenia krzepnięcia w tym nadkrzepliwość
choroby węzłów chłonnych, szpiku i wiele innych

Konsultacja onkologiczna:
Wstępna analiza stanu zdrowia i ewentualnych wyników badań celem ustalenia dalszego postępowania terapeutycznego

więcej

Adres

brak
Zabrze
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja onkologiczna online
25 min · 169 zł
Konsultacja onkologiczna dla dzieci online
Konsultacja pediatryczna online
25 min · 130 zł
Konsultacja hematologiczna dla dzieci online
free online consultation
25 min
Darmowa konsultacja online to usługa bezpłatna dla pacjentów z Ukrainy. Usługi promowane w serwisie haloDoctor i serwisach pobocznych. Usługa jest bezprowizyjna.

Opinie pacjentów

5,0

Ogromna wiedza - od razu widać, że Pani Doktor zna się na swojej pracy i zajmuje się hematologią małych pacjentów na co dzień. Dodatkowo wyjątkowa cierpliwość i zdolność do jasnego tłumaczenia zawiłości medycznych. Z pewnością skorzystamy ponownie. Bardzo polecam!

5,0

Bardzo miła, kompetentna i dokładna Pani Doktor. Od wielu miesięcy próbowałam zdiagnozować córkę. Dziś otrzymałam konkretny plan działania i nadzieję, że wreszcie uda się pomóc córce.

Strona WWW placówki medycznej: Specjalistyczna Praktyka Lekarska   Zabrze, Janika 28 / 4 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik