mgr Szyszka Joanna

Na Lepsze s.c.
Umów wizytę

O mnie

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w procesie certyfikacji. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, studia podyplomowe „Praktyczna diagnoza psychologiczna” na Uniwersytecie SWPS oraz „Studium terapii dzieci i m...łodzieży” w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Aktualnie jest w trakcie szkolenia w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w ośrodku rehabilitacyjnym dla dzieci i młodzieży, przedszkolu terapeutycznym dla dzieci ze spektrum autyzmu oraz niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie prowadziła terapie w ramach wczesnego wspomagania rozwoju oraz diagnozy i konsultacje psychologiczne. Obecnie pracuje w przedszkolach, gdzie prowadzi zajęcia grupowe, indywidualne oraz konsultacje dla rodziców.

Specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, w codziennej pracy stawia na indywidualne podejście, dba o bezpieczną relację i stworzenie przyjaznej atmosfery. Prowadzi terapię w zakresie: trudności w radzeniu sobie z emocjami, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń zachowania, zaburzeń odżywiania, trudności w relacjach społecznych, trudności w koncentracji uwagi, całościowych zaburzeń rozwojowych, trudności związanych z przeżywaniem trudnych sytuacji życiowych. Prowadzi również konsultacje i psychoedukację dla rodziców doświadczających trudności wychowawczych na różnych etapach rozwoju dziecka.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet Wrocławski – psychologia (studia magisterskie)

Leczone schorzenia

  • zaburzenia zachowania
  • zaburzenia snu
  • zaburzenia psychosomatyczne
  • zaburzenia odżywiania
  • zaburzenia nastroju
  • zaburzenia lękowe
  • zaburzenia koncentracji
  • zaburzenia emocjonalne
więcej

Adres

ul. Sudecka 96, Wrocław
Na Lepsze s.c.
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

(18) konsultacja - grupa
30 min · 150 zł
(3) konsultacja psychologiczna
50 min · 150 zł
(4) psychoterapia indywidualna
50 min · 150 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Na Lepsze s.c.   Wrocław, Sudecka 96 / 23 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik