Dietetyk Niemiec Justyna

Umów wizytę

O mnie

Ukończyłam Akademię Dietetyki w Łodzi po której otrzymałam dyplom dietetyka. Ponadto systematycznie pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach. Zajmuje się redukcją masy ciała oraz dietami w następujących jednostkach chorobowych: insulinooporność, cukrzyca typu 2, celiakia, Hashimoto, niedoczynność tarczycy..., PCOS, refluks, alergie i nietolerancje pokarmowe.

Moja historia zaczęła się od założenia bloga dla alergików "mama małego smakosza". Moja córka ma liczne alergie pokarmowe i to spowodowało, że zaczęłam tworzyć własne przepisy. A po pewnym czasie założyłam bloga, żeby tam je zapisywać. W trakcie jego prowadzenia odkryłam pasję do tematów związanych z dietetyką :)

Dla moich podopiecznych układam pyszne diety z uwzględnieniem ich ulubionych smaków. Staram się również, żeby dania były szybkie w przygotowaniu. Do jadłospisu dołączam listę zakupów oraz zalecenia żywieniowe. W trakcie współpracy oferuje również stały kontakt i wsparcie poprzez email.

W mojej pracy kieruje się racjonalnym podejściem do żywienia. Nie musisz sie obawiać pasma wyrzeczeń. Jeśli lubisz naleśniki lub ciasto to ich także nie zabraknie w jadłospisie.więcej

Wykształcenie

Dietetyk

Leczone schorzenia

więcej

Adres

brak
Testowa lokalizacja
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja dietetyczna online pierwsza wizyta + jadłospis 7 dniowy + kontakt poprzez email
45 min · 100 zł
Pakiet miesięczny: Konsultacja pierwsza + 2 wizyty kontrolne+ jadłospis 14 dniowy
45 min · 200 zł
Konsultacje wszystkie online

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Dietetyk Justyna Niemiec   Tychy, Wiązowa 42 / 1

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik