O mnie

Jestem absolwentem studiów magisterskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, na kierunku psychologia o specjalności klinicznej. Ukończyłam: Przygotowanie pedagogiczne, Certyfikowany kurs terapii systemowej rodzin, Studium psychoterapii par w nurcie systemowym oraz Szkolenie z konceptualizacji i terapi...i poznawczo-behawioralnej z klinicznego perfekcjonizmu. W trakcie mojej pracy zawodowej zrobiłam staż i szkolenie z opieki paliatywnej w FWHDD w Warszawie. Aktualnie odbywam czteroletnie szkolenie podyplomowe do Certyfikatu Psychoterapeuty w Szkole Psychoterapii Poznawczo– Behawioralnej, rekomendowanej przez PTTPB pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.
Specjalizuje się w poradnictwie psychologicznym i psychoterapii osób dorosłych, dzieci młodzieży oraz par/małżeństw.
Udzielam pomocy w zakresie samorozwoju, problemów emocjonalnych, zaburzeń nerwicowych, depresyjnych, obsesyjno-kompulsywnych, lękowych, fobii, a także problemów psychosomatycznych. Na co dzień pracuję z pacjentami w zakresie nieśmiałości, asertywności, problemów społecznych, stresu, niskiej samooceny i zaburzeń osobowości. Posiadam również kilkuletnie doświadczenie w opiece paliatywnej dzieci i dorosłych związane z opieką nad ciężko chorą osobą, śmiercią, żałobą oraz wsparciem i pomocą dla kobiet po poronieniach, terminacji ciąży i rodzicami, którzy mają dzieci z wadami letalnymi. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej w nurcie poznawczo-behawioralnym, w tym psychoterapii par i rodzin w nurcie CBT z elementami terapii systemowej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, Poradni Rodzinnej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Socjoterapii, Świetlicy Środowiskowej, Szkołach Podstawowych, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Dolnośląskim Centrum Onkologii i Hospicjum domowym dla dzieci i dorosłych.
Biorę udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach, które pozwalają mi stale podnosić swoją wiedzę i kompetencje zawodowe. Swoją pracę regularnie poddaje superwizji. Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej.
Pozdrawiam
więcej

Wykształcenie

psycholog

Adres

ul. Dyrekcyjna 37/47, Wrocław
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.
ul. Dyrekcyjna 37/47, Wrocław
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

1. Porada psychologiczna (w gabinecie)
60 min · 150 zł
2. Porada psychologiczna (on-line)
60 min · 150 zł
e-Wizyta (usługa telemedyczna) - możliwa po dokonaniu opłaty przelewem on-line
3. Terapia indywidualna (w gabinecie)
60 min · 150 zł
4. Terapia indywidualna (on-line)
60 min · 150 zł
e-Wizyta (usługa telemedyczna) - możliwa po dokonaniu przed wizytą opłaty on-line
5. Terapia par (w gabinecie)
60 min · 230 zł
6. Terapia par (on-line)
60 min · 230 zł
e-Wizyta (usługa telemedyczna) - możliwa po dokonaniu opłaty przelewem on-line

Opinie o specjaliście

5,0
Bez treści
Strona WWW placówki medycznej: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.   Wrocław, Dyrekcyjna 37 / 47 Regulamin świadczenia usług

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik