magister Kożuszek Karolina

4.75 / 4 opinii
Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance
Umów wizytę

O mnie

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magistra fizjoterapii. W pracy z pacjentem stawiam na indywidualne podejście, które jest kluczem do powodzenia w procesie rehabilitacji. Szczególną uwagę przykładam do odpowiedniego doboru ćwiczeń, które łączę z terapią manualną, co pozwala uzyskać znac...zącą poprawę zdrowia, jak i samopoczucia pacjenta.

Aby sprostać wyzwaniom związanym ze świadczeniem usług fizjoterapeutycznych na najwyższym poziomie stale się dokształcam biorąc udział w kursach specjalistycznych.
więcej

Wykształcenie

Wykształcenie: Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – kierunek fizjoterapia Kursy: Masaż tkanek głębokich – mgr Patryk Sobotka, mgr Maciej Duczyński Kinematic taping concept – dr Adam Paluszak, mgr Aleksander Kosendiak Kompetencji komunikacyjnych – nawiązanie kontaktu z pacjentem, zasady i organizacja pracy w placówce rehabilitacyjnej – dr Sławomir Świtała Bolesne miesiączkowanie oraz endometrioza – Praktyka fizjoterapeutyczna – mgr Magdalena Rusiecka-Serwatka

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Królewiecka 161/19, Wroclaw
Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance
ul. Królewiecka 161/19, Wroclaw
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna
30 min · 80 zł
Terapia manualna
30 min · 80 zł

Opinie o specjaliście

5,0
Bez treści
4,0
Bez treści
5,0

Bardzo Pani dziękuję za pomoc i miłą wizytę. Przyszedłem z bólem w jednym miejscu, a Pani magister stwierdziła że przyczyna jest zupełnie gdzie indziej i po terapii jest dużo lepiej. W razie potrzeby będę wracał i polecał innym Pani zabiegi, bo poczułem że Pani naprawdę chce sprawdzić co się dzieje i pomóc a nie tylko zrobić swoje i szybko się pozbyć pacjenta. 5 gwiazdek!

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance   Wroclaw, Królewiecka 161 / 19 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik