magister Kożuszek Karolina

4.93 / 15 opinii
Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance
Umów wizytę

O mnie

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magistra fizjoterapii. W pracy z pacjentem stawiam na indywidualne podejście, które jest kluczem do powodzenia w procesie rehabilitacji. Szczególną uwagę przykładam do odpowiedniego doboru ćwiczeń, które łączę z terapią manualną, co pozwala uzyskać znac...zącą poprawę zdrowia, jak i samopoczucia pacjenta.

Aby sprostać wyzwaniom związanym ze świadczeniem usług fizjoterapeutycznych na najwyższym poziomie stale się dokształcam biorąc udział w kursach specjalistycznych.
więcej

Wykształcenie

Wykształcenie: Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – kierunek fizjoterapia Kursy: Masaż tkanek głębokich – mgr Patryk Sobotka, mgr Maciej Duczyński Kinematic taping concept – dr Adam Paluszak, mgr Aleksander Kosendiak Kompetencji komunikacyjnych – nawiązanie kontaktu z pacjentem, zasady i organizacja pracy w placówce rehabilitacyjnej – dr Sławomir Świtała Bolesne miesiączkowanie oraz endometrioza – Praktyka fizjoterapeutyczna – mgr Magdalena Rusiecka-Serwatka

Języki

Angielski, Polski

Adres

ul. Pawła Eluarda 7, Wrocław
Eluarda Centrum Rehabilitacji Body Balance
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

InterPartner Konsultacja Zraportować!
30 min
Konsultacja fizjoterapeutyczna
30 min · 100 zł
Masaż leczniczy/masaz tkanek głębokich
30 min · 100 zł
Terapia manualna
30 min · 100 zł
terapia mięśniowo-powięziowa
30 min · 100 zł
USP - konsultacja dla pracowników USP
45 min

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
5,0

Pani Karolina ma świetne podejście do pacjenta. Spokojnie wysłuchała informacji o problemach, z którymi przyszłam i równie spokojnie i szczegółowo tłumaczyła co na co wpływa i z czego mogą wynikać te problemy. No i oczywiście rozmasowała wszystkie problematyczne strefy i zaleciła dalsze kroki w terapii. Już po tej pierwszej wizycie czuję się lepiej i odzyskałam nadzieję na ogólną poprawę i powrót do sprawności po wypadku.

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance   Wroclaw, Królewiecka 161 / 19 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.