Dr n. med. Porębska Karolina

5.00 / 26 opinii
Centrum Medyczne Prokocim / CFmedica Sp. z o.o.
Umów wizytę

O mnie

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium MedicumUJ w Krakowie. W trakcie studiów odbyła praktyki wakacyjne w Jerozolimie i Archangielsku oraz pół roku studiowała w Rzymie w ramach programu Erasmus. Specjalizacje odbywała na Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckieji gdzie nadal pracuje jako specjalista neurolog. W ...2013 roku obroniła tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem. Tematem pracy doktorskiej była choroba Alzheimera i jej genetyczne uwarunkowania. W 2017 roku zdala egzamin specjalizacyjny i za bardzo dobry wynik dostala nagrodę Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Specjalizuje sie głównie w chorobach neurozwyrodnieniowych takich jak np. choroba Parkinsona, dystonie, otępienia. Posiada certyfikaty z leczenie spastyczności poudarowej oraz dystoni toksyna botulinowa. Odbyła szkolenia z leczenia zaawansowanych postaci choroby Parkinsona - DBS, Duodopa i apomorfina. Ponadto w ramach pracy w Klinice Neurologii jest w zespole zajmującym sie kwalifikacjami pacjentów ze świeżym udarem niedokrwiennym mózgu do leczenia trombektomia mechaniczna czyli inwazyjną metodą leczenia zawałów mózgu. Posiada rownież doświadczenie w leczeniu bóli głowy i choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Poza praca z pacjentami zajmuje się również dydaktyką i uczy studentów wydziału lekarskiego i lekarsko-dentystycznego CMUJ neurologii a także prowadzi badania naukowe i publikuje ich wyniki w czasopismach naukowych.więcej

Leczone schorzenia

  • ból karku
  • ból neuropatyczny
  • ból pleców
  • ból szyi
  • bóle głowy
  • bóle korzeniowe
  • bóle kręgosłupa
  • bruksizm
więcej

Adres

ul. al. Dygasińskiego 2d, Kraków
Centrum Medyczne Prokocim / CFmedica Sp. z o.o.
ul. al. Dygasińskiego 2d, Kraków
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

konsultacja neurologiczna
20 min · 180 zł
Konsultacja neurologiczna z DBS
30 min · 250 zł

Opinie o specjaliście

5,0

Pani Doktor uważnie wykonała wywiad i z pełnym zaangażowaniem próbowała pomóc w moim problemie. Na szczęście okazało się że w temacie neurologicznym jest wszystko OK. Dostałem też cenne wskazówki co mogę zrobić dalej.Jestem zadowolony z witym i mogę polecać.

5,0

Niesamowita Pani Doktor. Niezwykle empatyczna, kompetentna, pełna życzliwości i zrozumienia. Z zaangażowaniem wysłucha każdego problemu i udzieli porad. Polecam Panią Doktor z całego serca!

5,0

Kompetentna , miła, dociekliwa,,jasno tłumacząca

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Medyczne Prokocim / CFmedica Sp. z o.o.   Kraków, al. Dygasińskiego 2d

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik