Sobutka Karolina

LK MED SP. Z O.O.
Umów wizytę

O mnie

Jestem specjalistką dermatolgii i wenerologii. W 2013 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Po rocznym stażu podyplomowym w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Lublinie rozpoczęłam pracę w oddziale dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie, skąd pochodzę. ...W trakcie szkolenia specjalizacyjnego odbyłam liczne staże i kursy w renomowanych ośrodkach w całej Polsce. Od 2017 roku pogłębiam swoje doświadczenie zawodowe przez pracę w Poradni Dermatologicznej oraz jako członek zespołu w Dermatologicznej Klinice Uzdrowiskowej Iwolang pod kierownictwem Prof. dr hab. med. Andrzeja Langnera. Od 2017 jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society.
W trosce o jak największą satysfakcję pacjentów stale poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę oraz doskonalę umiejętności przez uczestnictwo w warsztatach szkoleniowych i konferencjach naukowych. Na co dzień zajmuję się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób skóry, włosów i paznokci takich jak trądzik, atopowe zapalenie skóry, łysienie, bielactwo, łuszczyca czy różnego rodzaju infekcje oraz nowotwory.
Moje zainteresowanie dermatologią zrodziło się już na studiach, kiedy to dostrzegłam ogromny wpływ chorób skóry na komfort życia pacjentów. Nawet nieznaczne defekty w wyglądzie potrafią nie tylko odbierać pewność siebie, czy wpływać na odbiór przez otoczenie, ale także prowadzić do depresji czy innych zaburzeń psychicznych. Chorzy z widocznymi objawami doświadczają stygmatyzacji i żyją w stresie oraz poczuciu wstydu. Ponadto stan skóry jako największego narządu człowieka może świadczyć o zaburzeniach ogólnoustrojowych jak niedoczynność tarczycy, choroby nerek, wątroby czy niewydolność żylna. Stąd moim priorytetem jest indywidualne oraz holistyczne podejście do każdego pacjenta, a pasją jest nie tylko skuteczne i nowoczesne leczenie konkretnych schorzeń, ale także stwarzanie pacjentom szansy na życie bez ograniczeń jakie stawia przed nimi choroba.
więcej

Wykształcenie

Wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Języki

Polski

Adres

ul. Grzegórzecka 67F/L38, Kraków
LK MED
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

eRecepta
10 min · 100 zł
Konsultacja dermatologiczna
20 min · 200 zł
Konsultacja dermatologiczna z dermatoskopią
20 min · 250 zł
Konsultacja specjalistyczna lekarska
20 min · 200 zł
dermatologiczna i inne
Ostrzykiwanie blizn keloidowych
20 min · 150 zł
Pobranie wycinka
15 min · 500 zł
Usługa medycyny estetycznej 23%
40 min
Usługa medyczna
20 min

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: LK MED SP. Z O.O.   Kraków, Grzegórzecka 67F / 38 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.