O mnie

Katarzyna Jaworska Psycholog, trener, ekspert ds. komunikacji Swoje wsparcie kieruję do osób dorosłych, par i rodzin. Za najważniejsze w pracy psychologa uważam stworzenie nieoceniającej atmosfery otwartości, która sprzyja nawiązaniu oraz budowaniu relacji terapeutycznej i jest najważniejszym czynnikiem leczącym. Od ...2018 zdobywam doświadczenie jako psycholog – między innymi w Ośrodku Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej Linia Zdrowia, warszawskich poradniach psychologiczno–pedagogicznych oraz prywatnych ośrodkach psychoterapii.
W praktyce terapeutycznej pracuję nad zrozumieniem doświadczanych trudności oraz zmianą w zakresie zaburzeń: adaptacyjnych, lękowych, nastroju oraz osobowości. Pomagam Klientom w budowaniu satysfakcjonujących relacji interpersonalnych oraz związków. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Specjalizuję się w dziedzinie inteligencji emocjonalnej i kompetencjach społecznych, w podnoszeniu poczucia własnej wartości oraz motywacji osobistej. W pracy z Klientem koncentruję się na kształtowaniu spójniej osobowości, rozwijaniu samoświadomości i odpowiedzialności w podejmowaniu wyzwań. W obszarze biznesu, pracuję nad rozwijaniem umiejętności przywódczych, efektywną komunikacją i współpracą. Pracuję z Klientami doświadczającymi wypalenia zawodowego.
Pracuję w podejściu holistycznym i systemowym wykorzystując w swojej praktyce doświadczenie z zakresu komunikacji, wiedzę z obszaru psychologii człowieka, psychologii społecznej oraz doświadczeń zdobytych w organizacjach biznesowych.
Staram się inspirować i uczyć innych angażując się w aktywności edukacyjne i akademickie. Od 2021 roku współpracuję z Wyższą Szkołą Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu, gdzie prowadzę wykłady z zakresu psychologii społecznej.
Jestem entuzjastką i promotorką satysfakcjonujących relacji, zdrowia mentalnego i dobrego, pełnego sensu życia.
więcej

Wykształcenie

Wyższe psychologiczne

Języki

Angielski, Niemiecki

Adres

ul. Heroldów 19A, Warszawa
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Warszawa Bielany
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja psychologiczna online
60 min · 180 zł
Konsultacja psychologiczna online

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o.   Chotomów, Tęczowa 5 A Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.