O mnie

[ www.znanylekarz.pl/katarzyna-nosek-komorowska/psycholog-seksuolog-psychoterapeuta/gdansk#tab=profile-reviews ] ---- [ www.trojmiasto.pl/Pracownia-ID-K-Nosek-Komorowska-o46874.html ] ---- Psycholog, pedagog, doktor nauk społecznych w zakresie psychologii. Certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny. Certyfikow...any seksuolog kliniczny.

Jestem absolwentką Podyplomowych Studiów z Seksuologii Klinicznej oraz Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, Psychologii Klinicznej na Akademii Medycznej w Gdańsku, Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Politechnice Gdańskiej.

Ukończyłam szkolenia:
- Terapia Schematów (TS),
- Dialektyczno-Behawioralna Terapia (DBT),
- Zorientowana na traumę terapia poznawczo-behawioralna metodą przedłużonej ekspozycji (Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego),
- Opiniowanie sądowo-psychologiczne w sprawach z udziałem dzieci (Fundacja Dzieci Niczyje w Warszawie),
- I i II stopień TSR - Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu w Warszawie).

Uczestniczka czynna i bierna wielu konferencji krajowych i międzynarodowych. Nauczyciel akademicki z 13-letnim stażem. Biegły sądowy.

Swoje doświadczenie zdobywałam jako psycholog i seksuolog kliniczny - kierownik oddziału terapeutycznego dla skazanych z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi lub upośledzonych umysłowo, w tym dla sprawców przestępstw seksualnych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Ukończyła Szkołę Oficerską Służby Więziennej.

Zajmuję się pomocą psychologiczną i seksuologiczną, psychoterapią indywidualną, par oraz grupową. Specjalizuje się w tematyce przestępstw seksualnych, dysfunkcji seksualnych, zaburzeń stresu pourazowego, zaburzeń lękowych i afektywnych, zaburzeń osobowości i zachowania.
więcej

Wykształcenie

Dr n. społecznych - Uniwersytet Gdański, Psychologia, studia magisterskie, Uniwersytet Gdański Pedagogika, studia licencjackie, Uniwersytet Gdański Psychoterapia poznawczo-behawioralna, studia podyplomowe, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Seksuologia Kliniczna, studia podyplomowe, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Psychologia Kliniczna, studia podyplomowe, Akademia Medyczna, Gdańsk Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, studia podyplomowe, Politechnika Gdańska

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

  • zespół stresu pourazowego
  • zespół lęku uogólnionego
  • zaburzenia zachowania
  • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
  • zaburzenia snu
  • zaburzenia seksualne
  • zaburzenia psychosomatyczne
  • zaburzenia psychiczne
więcej

Dodatkowe informacje

[katarzyna@pracowniaid.pl] [+48732998777] PIERWSZA WIZYTA PŁATNA NA KONTO DO 48 H PO UMÓWIENIU NA DANE: ^ BLIK na nr telefonu 732998777 lub ^ Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna ID Katarzyna Nosek-Komorowska mBank 46 1140 2004 0000 3602 7438 0813 Brak odwołania wizyty na 24 h przed wizytą, podobnie jak w przypa...dku nieobecności – OPŁATY NIE BĘDĄ ZWRACANE.

BRAK WPŁATY DO 48 H PRZED – wizyta zostaje anulowana.
Ponowne umówienie będzie możliwe po dokonaniu opłaty za nieobecność – koszt jak za umówione spotkanie.

Płatność za kolejną wizytę gotówką w dniu spotkania lub przelewem.
więcej

Adres

ul. mjr Hubala 14, Gdańsk
Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna ID Katarzyna Nosek-Komorowska
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

konsultacja online
50 min · 160 zł
https://us04web.zoom.us/j/4428214036
konsultacja psychologiczna
50 min · 160 zł
ul. mjr Hubala 14, Gdańsk
konsultacja seksuologiczna
50 min · 160 zł
ul. mjr Hubala 14, Gdańsk
psychoterapia
50 min · 160 zł
ul. mjr Hubala 14, Gdańsk

Opinie pacjentów

5,0

Nie każdy psychoterapeuta jest odpowiedni dla każdej osoby. Ja straciłem pół roku życia chodząc na terapie , która nie wiele mi dała. Teraz wiem, że był to stracony czas, który być może zadecydował o mojej aktualnej sytuacji życiowej. Dopiero gdy trafiłem na Panią Kasię czuję, że psychoterapia pozwoliła mi zrozumieć i dostrzec wiele kwestii. Wydaje mi się, że Pani Kasia jest inna niż większość psychoterapeutów. Czuć u niej chęć realnej pomocy. Widać to po jej zaangażowaniu w pracę którą wykonuje. Teraz wiem , że jestem w dobrych rękach. Każdy oczekuje czegoś innego od psychoterapeuty. Ja odnalazłem w Pani Kasi "swoją" terapeutkę. Wydaje mi się, że warto poświecić 2-3 spotkania żeby samemu się o tym przekonać. Każde nasze spotkanie przebiega w miłej, przyjaznej atmosferze. Czasami przy kawie i pączku. Pani Kasia wie jak ostudzić emocje, a jak trzeba to dać kopa w tyłek na otrzeźwienie. Mieć taką psychoterapeutkę to duża pomoc w trudnościach i nadzieja na lepszą przyszłość. Kiedyś niestety terapia się zakończy i już teraz wiem , że będzie mi brakować tych spotkań. Serdecznie polecam każdemu kto mierzy się ze wszelkimi problemami w życiu i nie potrafi sobie sam z nimi poradzić. Dzięki Pani Kasiu!

5,0

Pełen profesjonalizm, empatia. Pani Dr to wspaniały specjalista i dobry człowiek. Po każdej wizycie nabieram optymizmu.Polecam!

5,0

Perfekcjonistka

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna ID Katarzyna Nosek-Komorowska   Gdańsk, mjr Hubala 14 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik