Adres

Usługi

Refleksologia twarzy i głowy - zabieg terapeutyczny · 60 min · 150 zł
Pierwszy zabieg: 150 zł, kolejne: 135 zł

Zabieg antymigrenowy · 30 min · 65 zł
Zabieg metodą refleksologii Dien Chan, obejmuje część szyjną kręgosłupa, mięśnie twarzy oraz część głowy. Polepsza ukrwienie mózgowe, krążenie w tętnicach kręgowych i rozluźnia mięśnie twarzy. Daje odczuwalną ulgę.

Zabieg liftingu manualnego · 75 min · 180 zł

Dodaj opinię

Opinie pacjentów

5
Wybralam sie na pierwszy zabieg z ciekawosci, bo korzystalam juz z refleksologii stop, ale o zabiegach na twarzy i glowie nie slyszalam. Jestem zachwycona! To cos zupelnie niezwyklego, totalne wyciszenie, uspokojenie. W prezencie dostalam jeszcze praktyczne wskazowki, jak radzic sobie poprzez automasaz twarzy z bezsennoscia, ktora mnie meczy. Cos niesamowitego, dziala!!! Dziekuje!
Aleksandra O. dnia 2019.02.26 o godzinie 11:38
5
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam :)
Gość dnia 2019.02.26 o godzinie 07:03
5
Wspaniały zabieg polecam wszystkim paniom...... i nie tylko paniom. Nigdy wcześniej nie korzystałam z zabiegów refleksologii, uważałam że to tradycyjny masaż twarzy ale się myliłam i to bardzo. Drogie panie, to balsam nie tylko dla twarzy ale i dla duszy :) Na pierwszy zabieg w gabinecie u pani Kingi namówiła mnie przyjaciółka na kolejny już nie musiała namawiać. Polecam wszystkim, wspaniała atmosfera a efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
Justyna dnia 2019.02.26 o godzinie 00:04
Medfile – elektroniczna dokumentacja medyczna.

Umawiaj się do lekarzy i fizjoterapeutów. Korzystaj z opinii innych i rejestruj się online.