Lekarz online - teleporada ze specjalistą

Teleporady z lekarzem specjalistą online

Ile razy okazywało się, że najbliższy wolny termin do lekarza specjalisty to co najmniej kilka miesięcy czekania? Kolejki są niestety bolączką każdej przychodni, zwłaszcza teraz podczas pandemii koronawirusa. Dzięki teleporadom lekarskim możesz uzyskać natychmiastową pomoc medyczną, nie wychodząc z domu i dostępną przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!
 

Telekonsultacje z lekarzem specjalistą na wyciągnięcie ręki!

Jeżeli czułeś się zniechęcony kolejką do lekarza pierwszego kontaktu lub nie mogłeś uzyskać pomocy lekarza specjalisty, bez konieczności oczekiwania kilku miesięcy, to teleporady lekarskie online są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nie musisz już więcej ponownie czekać w przychodni, aby otrzymać przedłużenie recepty na leki. Nie musisz się umawiać na wizytę u lekarza za pół roku. Możesz za to bez wychodzenia z domu zamówić e-Wizytę, przesłać dokumentację medyczną lekarzowi, otrzymać e-Receptę i e-Zwolnienie. Dzięki platformie do telekonsultacji haloDoctor nie musisz również posiadać Internetowego Konta Pacjenta, żeby otrzymać e-Receptę od lekarza. W haloDoctor dostaniesz e-Receptę w wiadomości SMS lub e-mail. Dzięki czemu nigdy jej nie zgubisz lub nie zniszczysz. e-Recepty to również możliwość przedłużenia recepty obecnie stosowanych leków. W haloDoctor prześlesz także historię swojej choroby, dzięki funkcji udostępniania dokumentacji medycznej. Pozwoli to lekarzowi na dobranie leków, które nie będą kolidować z obecnie stosowanymi. Skorzystanie z teleporady z lekarzem specjalistą jest proste i wystarczy wykonać pięć kroków w kilka minut:
 

 1. Wybierz specjalistę

Umów konsultację online wybierając odpowiednią specjalizację lekarską. System teleporad lekarskich udostępnia ich prawie czterdzieści, dlatego niezależnie od rodzaju dolegliwości znajdziesz fachową opiekę medyczną. Wśród dostępnych lekarzy specjalistów online znajdziesz kardiologów, neurologów, psychiatrów, czy ginekologów.

 1. Ustal dogodny termin i formę kontaktu

Gdy wybierzesz już odpowiedniego lekarza wskaż termin e-Wizyty, określając jej dzień i godzinę. Jeśli lekarz specjalista ma wolny termin możesz skorzystać z teleporady również natychmiast po jej opłaceniu. Również od Ciebie zależy forma komunikacji z lekarzem. Możesz skorzystać z telekonsultacji, wideo rozmowy lub chatu z lekarzem specjalistą.

 1. Opłać e-Wizytę

Teleporadę z lekarzem specjalistą opłacisz wygodnie za pomocą szybkich płatności elektronicznych. Po jej opłaceniu otrzymasz potwierdzenie e-Wizyty na Twój adres e-mail.

 1. Skorzystaj z teleporady z lekarzem specjalistą

W wybranym dniu i godzinie skorzystaj z przesłanego linku do telekonsultacji. Podczas rozmowy z lekarzem specjalistą możesz przekazać mu swoją historię choroby lub listę zażywanych leków. Dzięki czemu dopasuje on leki do obecnie stosowanych.

 1. Odbierz e-Receptę lub e-Zwolnienie

Jeśli zajdzie taka konieczność, lekarz specjalista przekaże Ci e-Receptę lub e-Zwolnienie. Otrzymasz je na swój adres e-mail, podczas rozmowy oraz w wiadomości SMS. Dzięki e-Recepcie nie musisz już prosić o odpis recepty, gdy chcesz zrealizować ją w różnych aptekach. Korzystając z haloDoctor nie musisz również posiadać Internetowego Konta Pacjenta. W haloDoctor zrealizujesz teleporadę z lekarzem specjalistą w kilka minut, nie wychodząc z domu!
 

Kto może skorzystać z teleporady z lekarzem specjalistą online

Telekonsultacje medyczne z lekarzem specjalistą są idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebujesz szybko skorzystać z pomocy profesjonalistów. W haloDoctor zyskujesz dostęp do prawie 40 różnych specjalizacji lekarskich. Przez całą dobę do Twojej dyspozycji jest prawie 200 lekarzy! Teleporady lekarskie online to doskonałe rozwiązanie dla:

 • Mieszkańców małych miejscowości – zdalna konsultacja lekarska to jedyna możliwość uzyskania specjalistycznej opieki w miejscach, gdzie dostęp do lekarzy jest utrudniony. Wymaga on dużego wydatku i konieczności podróży do innego ośrodka miejskiego. Korzystając z teleporady lekarskiej skonsultujesz swój problem na odległość, oszczędzając czas i pieniądze.
 • Rodziców małych dzieci – zdrowie maluchów często spędza sen z powiek ich rodzicom. Jednak nie każdy objaw wymaga natychmiastowej wizyty w przychodni medycznej, narażając przy tym dziecko na infekcje wirusowe. Teleporada z lekarzem pediatrą pomoże rozwiać wątpliwości i właściwie zadbać o zdrowie dziecka.
 • Kobiet w ciąży – przyszłe mamy powinny regularnie odwiedzać ginekologa. Dzięki teleporadom z lekarzem ginekologii mogą zadbać o swoje zdrowie bez odwiedzania placówki medycznej.
 • Chorych na choroby przewlekłe – pacjenci muszą odbywać wiele wizyt w przychodniach medycznych w celu przedłużenia recepty na leki. Dzięki e-Wizytom lekarz może przedłużyć ich zażywanie wystawiając e-Receptę.
 • Osób krępujących się wizytą – dla części osób wizyta u psychiatry, czy urologa może być krępująca lub wstydliwa, dlatego telekonsultacja może być dla nich bardziej akceptowalną formą pomocy medycznej.
 • Alergików – mogą oni uzyskać pomoc alergologa natychmiast, bez kilkutygodniowego męczenia się w oczekiwaniu na pierwszy wolny termin w przychodni.
 • Seniorów – opieka kardiologiczna lub okresowa konsultacja z neurologiem odgrywa ważną rolę w opiece senioralnej. Dzięki jej zapewnieniu w formie online poprawia się zarówno komfort życia seniora, jak i zwiększa poziom jego bezpieczeństwa.
   

Zalety korzystania z teleporad z lekarzem specjalistą

Wygoda, bezpieczeństwo, dostępność i oszczędność. To cztery główne cechy, które charakteryzują platformę telemedyczną haloDoctor. Korzystanie z jej zasobów to wiele korzyści dla pacjenta:

 • Wygoda – kontaktujesz się z lekarzem specjalistą w odpowiadającym Ci czasie i formie (telefon, chat lub wideo rozmowa).
 • Bezpieczeństwo danych – Twoja dokumentacja medyczna jest przechowywana w bezpieczny sposób na zabezpieczonych serwerach, a sama telekonsultacja odbywa się przy szyfrowaniu rozmowy.
 • e-Recepta i e-Zwolnienie – podczas teleporady w razie konieczności lekarz specjalista przepisze Ci leki oraz wystawi L-4.
 • Możliwość konsultacji wyników – dzięki modułowi do przesyłania dokumentacji medycznej, podczas telekonsultacji przekażesz lekarzowi swoją historię choroby i zażywane leki. Umożliwi to na dokładniejsze i bezpieczne prowadzenie dalszej terapii.
 • Monitorowanie zdrowia – w haloDoctor nasz system będzie przypominać Ci o konieczności zażycia przepisanych leków przez lekarza.
 • Najkorzystniejsze ceny – tradycyjna stacjonarna wizyta u lekarza specjalisty to często wydatek od 200 zł za konsultację. Dzięki zautomatyzowaniu procesu, w haloDoctor uzyskasz pomoc wysoko wykwalifikowanych lekarzy już od 49 złotych!
   

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

e-Recepta e‑Recepta online!