Z kreatorem formularzy
i kart wizyty zbuduj swoją
indywidualną kartę pacjenta.

Personalizowanie Elektronicznej Dokumentacji
Medycznej nigdy nie było równie proste!

W Medfile® stworzysz zgodnie ze swoimi potrzebami:
 • dedykowaną kartę wizyty i wywiad medyczny,
 • wymagane zgody,
 • zaświadczenia i skierowania,
 • formularze dla pacjentów wysyłane poprzez wiadomość SMS oraz e-mail (MedSign)
  ...i wiele innych w zależności od Twoich preferencji!
Załóż konto
Kreator formularzy
Wachlarz możliwości Medfile® przy kastomizacji dokumentacji medycznej jest bardzo rozbudowany. Formularze podzielone są na kategorie, co ułatwia zarządzanie nimi z poziomu ustawień konta czy samej karty wizyty. Za pomocą paru kliknięć można w łatwy sposób dodać dokument i dostosować zakres wymaganych informacji do swoich indywidualnych potrzeb.

Formularze mogą być budowane na potrzeby stworzenia własnej karty wizyty, która po dodaniu w ustawianiach konta jako domyślna jest automatycznie przypisana do rozpoczynającej się wizyty każdego pacjenta.
Formularze niestandardowe budowane w kreatorze takie jak zgody, zaświadczenia i skierowania dodawane są do konkretnego pacjenta lub do wizyty.

Za pomocą Kreatora Formularzy tworzy się również dokumenty w module MedSign. Mogą to być ankiety, zalecenia czy follow up wizyty. Utworzone formularze wysyłane są do pacjenta na jego adres e-mail lub wiadomości SMS, a udzielone odpowiedzi od razu zapisują się w jego kartotece.
Original Image
Modified Image
Zobacz, jak prosto tworzy się formularze
Bogaty wybór typu pól pozwala
na pełną indywidualizację tworzonych dokumentów.
Dzięki temu każdy specjalista może przygotować dostosowany do swoich wymogów formularz.

Program dla poradni i gabinetów medycznych, którego głównym zadaniem jest prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, udostępnia również intuicyjny edytor. Pozwala on tworzyć dynamiczne elementy, w skład których mogą wchodzić pola jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru, obszary tekstowe, rysowniki z wizualizacją konkretnej części ciała, suwaki ze skalami i wiele innych. Wszystko w pełni edytowalne z funkcją drag & drop, co znacznie przyspiesza cały proces tworzenia formularzy.

Dodatkowo w każdej chwili można zgłosić zapotrzebowanie na nowe pola. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom każdego Użytkownika systemu.

Struktura dokumentu

Wizualizacje dolegliwości pacjentów w zasięgu jednego kliknięcia.
Chcesz indywidualny rysunek? Skontaktuj się z nami!

Dzięki bardzo dobrej współpracy zespołu Medfile® z lekarzami różnych specjalizacji Medfile® EDM na bieżąco wzbogaca się o szeroki zakres wizulizacji dolegliwości pacjenta. Graficzne przedstawienie obszaru dolegliwości pacjenta pozwala w późniejszym czasie na szybki podgląd przeszłych wizyt oraz weryfikację postępowanego leczenia.
Co mówią nasi klienci
Co mówią
nasi Klienci
zaufało nam już kilkuset
lekarzy i specjalistów
Przejdź do Medfile® - zapytaj o migrację bazy danych.
Załóż konto

Najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania
Jakie pakiety oprogramowania Medfile można wybrać?
 • Medfile Free — idealne rozwiązanie dla indywidualnych praktyk lekarskich, jest to darmowa wersja programu, 
 • Medfile Plus — stanowi najczęstszy wybór mniejszych placówek medycznych,
 • Medfile Premium — w naszym programie, jest to pakiet, który jest najczęściej wybierany przez naszych klientów, ponieważ w tym pakiecie zyskują oni już dodatkowe możliwości takie jak: płatności online, czy integracja z drukarką fiskalną,
 • Medfile Business — najczęściej wybierany przez duże placówki medyczne, jest to najdroższa opcja programu, ale przez to oferuje najwięcej funkcji, m.in. integracją z portalem ZnanyLekarz.pl. 
   
Czy program Medfile jest odpowiedni dla dentystów?

Jak najbardziej tak. Wraz z całym naszym zespołem, dbamy, żeby praca wszystkich specjalistów przebiegała w jak największym komforcie. Dlatego specjalnie z myślą o dentystach, stworzyliśmy diagram dentystyczny oraz wystandaryzowaną kartę dentystyczną. 
Diagram dentystyczny w elektronicznej karcie wizyty pacjenta to idealne rozwiązanie pozwalające na gromadzenie całej e-dokumentacji medycznej w jednym miejscu. Sprawdzanie i oznaczanie stanu uzębienia pacjenta, dzięki niemu jest banalnie  proste.
 

Czy w Medfile, wyśtępuje tylko 1 wystandaryzowana karta pacjenta?

Nie, w programie możemy m.in wybrać takie karty wizyty, jak:

 • Domyślna karta wizyty,
 • Karta fizjoterapeuty,
 • karta dentysty,
 • karta ginekologa.

Możemy również stworzyć sobie własną kartę wizyty, w pełni spersonalizowaną i dopasowaną pod nasze potrzeby oraz preferencje.
 

Jakie aspekty można personalizować we własnej karcie wizyty?

Użytkownik może dodawać własne pola tekstowe, nadawać ich tytułu oraz wpisywać własną treść. Może również wybrać któreś z typów już dostępnych pól już przypisanych w Medfile i dopasować je na karcie wizyty. Użytkownik ma wiele możliwości i wybierać z takich rubryk jak: pole liczbowe, suwak, rysownik, objawy, badanie fizykalne, zalecenia, uwagi lub inne pola dostępne w programie. 
 

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Umów się na prezentację
Cyberbezpieczeństwo.
Medfile nie wysyła wiadomości mailowych oraz SMS z prośbą o podanie haseł logowania.

Prosimy o zachowanie ostrożności. W przypadku wątpliwości proszę o kontakt z Państwa opiekunem lub przesłanie informacji na: [email protected]