dr n. med. Ostrowska-Nawarycz Lidia

5.00 / 11 opinii
Medical Magnus Sp. z o. o.
Umów wizytę

O mnie

Jestem lekarzem pediatrą z ponad 35 letnim doświadczeniem zawodowym. Posiadam specjalizację w dziedzinie chorób dzieci (II stopnia) oraz hipertensjologii, a także tytuł doktora nauk medycznych. Zajmuję się dziećmi w każdym wieku, od noworodka do pełnoletniości. Moją pasją jest rozpoznawanie i leczenie nadciśnienia ora...z zespołu metabolicznego u dzieci. Przykładam dużą wagę do prewencji chorób, w tym nadciśnienia tętniczego oraz otyłości. Lecząc stosuję również homeopatię.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy zarówno w szpitalnym oddziale dziecięcym Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, jak i w poradni.

Nieustannie rozwijam się zawodowo, a swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuję w pracy z małymi Pacjentami, a także przekazuję jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jestem autorką licznych prac naukowych i współautorką norm rozwoju fizycznego dzieci oraz norm ciśnienia tętniczego.
więcej

Wykształcenie

Specjalista pediatrii oraz hipertensjologii. Doktor nauk medycznych.

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Kopernika 38, Łódź
Medical Magnus Clinic
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja pediatryczna online
20 min · 99 zł
Konsultacja pediatryczna online

Opinie pacjentów

5,0

Najbardziej kompetentna Pani jaka spotkałam przez 37 lat,,, Pani Lidia „postawiła” na nogi mojego syna już trzeci raz :-) bardzo serdeczna,,, dokładnie wszystko tłumaczy,,, :-)

5,0

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty online. Uzyskane porady i wskazówki przekroczyły nasze oczekiwania. Czuć wieloletnie doświadczeni Pani doktor. Doceniamy sympatyczne usposobienie, rzeczowość i przyjazną rozwiewaniu naszych wątpliwości atmosferę. Dziękujemy też za ogromną pomoc na infolinii w celu wyjaśnienia niejasności/wypisania dodatkowej recepty. Dziękujemy!

5,0

Empatyczna, ciepła Pani Doktor. Poświęca czas i uwagę choremu pacjentowi. Tłumaczy, objaśnia, pomaga całościowo ogarnąć opiekę nad dzieckiem, tak, by komfortowo i szybko przeszło przez chorobę. Żałujemy, że nie mieszkamy bliżej Łodzi.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Medical Magnus Clinic   Łódź, Kopernika 38 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik