O mnie

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (SWPS Sopot), magister psychologii (SWPS Sopot), magister pedagogiki (US Szczecin), doradca zawodowy i edukacyjny (SWPS Warszawa), socjolog ze specjalizacją doradztwo psychospołeczne (US Szczecin), terapeuta terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, mediator, Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB), Członek sekcji ACT przy PTTPB.

Od 2018 r. bierze udział w szkoleniach i superwizjach z terapii ACT u Stanisława Malickiego i terapii schematu (Cogito, Warszawa). Szkoliła się również w:

dialogu motywującym dla profesjonalistów (Polskie Towarzystwo Terapii Motywacyjnej),

Wprowadzenie do dialektyczno-behawioralnej terapii (Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno – Behawioralnej).

Ponad 12 letnie doświadczenie zawodowe zdobywała m.in: w Centrum Zdrowia Psychicznego OPTIMMED (jako Psycholog i Psychoterapeuta), w Centrum Integracja w Gdyni (Psycholog); Monar – Markot w Łagiewnikach (Psychoterapeuta, psycholog, doradca zawodowy); Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. Prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku, na oddziałach dziennym i ogólnopsychiatrycznych dla dorosłych oraz na oddziale dzieci i młodzieży (Psycholog/ psychoterapeuta staże psychoterapeutyczne); Fundacji Marka Kamińskiego (wychowawca, trener Metody Biegun), Szkołach Niepublicznych w Pruszczu Gdańskim (Psycholog, Członek zespołu interdyscyplinarnego); Środowiskowym Domu Samopomocy w Łobzie (Psycholog); Gminie Łobez (udzielanie wsparcia o charakterze psycho-edukacyjnym dla grup AA i Al-Anon w punkcie konsultacyjnym); Stowarzyszeniu „Współistnienie” w Łobzie/ Centrum Integracji Społecznej „Od Nowa” (Psycholog, Koordynatorka reintegracji społecznej, koordynator projektów UE, Członek zespołu interdyscyplinarnego); Firmach szkoleniowych i konsultingowych (trener szkoleń i warsztatów z umiejętności miękkich); Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łobzie (Praktykantka).

W swojej pracy wykorzystuje metody pracy cbt, act i schematu oraz uważności.
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

BioStat 2018 Mapa strony