O mnie

Nazywam się Łukasz Degis, jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jestem trenerem oraz fizjoterapeutą. Od 15 lat zajmuję się sportem, szczególnie bliskie są mi dyscypliny takie jak kulturystyka, sztuki walki oraz sporty siłowe. Aktualnie jestem mistrzem Ogólnopolskim w wyciskaniu sztangi leżąc. Ponadto od wielu lat fascynuje się zdrowym trybem życia i kształtowaniem sylwetki. W pracy z podopiecznymi kieruję się indywidualnymi potrzebami oraz możliwościami danej osoby. Moja wiedza i doświadczenie pomogą Tobie w osiąganiu zamierzonych celów! jako fizjoterapeuta będę dbał również o to, aby żadne kontuzje i urazy Cię nie dotknęły. Jako trener personalny będę Cię motywował i dbał o to, abyś osiągnął swój cel. Nie pozwolę Tobie się podać dopóki nie osiągniesz wymarzonej sylwetki. Nic nie motywuje lepiej niż angażowanie trenera podczas treningu.
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

5
Polecam p. Łukasza jest super trenerem zmotywował mnie do ćwiczenia na siłowni wszystko bardzo dobrze tłumaczy. Poprostu 10/10
Adrian dnia 2020.01.14 o godzinie 07:15
5
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! W pełni oddany temu co robi , każdy trening jest nowym doświadczeniem. Polecam Łukasza , trening z nim to czysta przyjemność ????
Krzysztof dnia 2020.01.13 o godzinie 16:42
5
Trafiłem do gabinetu p. Łukasza z bólem barku, uszkodziłem go podczas treningu na siłowni. Masaże, intensywne ćwiczenia, fizykoterapia pomogły mi do tego poziomu, że szybko mogłem wrócić do codziennego sportu. p. Łukasz nawiązuje świetny kontakt z pacjentem,co przekłada się na przebieg wizyty i bardzo motywuje, serdeczny, życzliwy. Polecam.
Darek dnia 2020.01.13 o godzinie 13:18
BioStat 2018 Mapa strony