O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Doświadczenie terapeutyczne zdobywałem m.in. na stażu klinicznym w szpitalu psychiatrycznym HCP w Poznaniu. W pracy z ludźmi najważniejsza jest dla mnie autentyczna, szczera re...lacja, oparta na otwartości i zaufaniu. To, co wydarza się w tu i teraz pomiędzy nami - jest żywą i namacalną sposobnością do przyjrzenia się swojemu funkcjonowaniu w bliskiej relacji. Z tych właśnie względów jako swój nurt pracy wybrałem psychoterapię Gestalt, która bywa również nazywana terapią kontaktu. Staram się wejść w świat swoich klientów, spojrzeć na sprawy ich oczami i dogłębnie zrozumieć. Dzięki temu mogę stać się towarzyszem w fascynującej przygodzie odkrywania prawdziwego siebie.

W swojej pracy korzystam również z metod opartych na doświadczeniu, takich jak eksperyment, psychodrama, praca z ciałem i pogłębionym oddechem.

Dla mnie psychoterapia Gestalt jest drogą, która pomaga stać się odpowiedzialnym za siebie i swoje życie, zyskać większą elastyczność i możliwość świadomego wyboru. Wolność.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - Psychologia

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. św. Bronisławy 24/4, Kraków
Centrum Odkrycie Anna Małecka
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

interwencja kryzysowa
50 min · 140 zł
psychoterapia dorosłych
50 min · 140 zł
Psychoterapia indywidualna
50 min · 140 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Centrum Odkrycie Anna Małecka   Kraków, ul. św. Bronisławy 24/4

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik