magister Prośniak Magdalena

5.00 / 20 opinii
Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance
Umów wizytę

O mnie

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunek wychowanie fizyczne, specjalizacja wychowanie specjalne oraz Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu z tytułem magistra fizjoterapii. Posiadam uprawnienia instruktora ćwiczeń siłowych i TRX, a ponadto czarny pas w Karate Tradycyjnym. Od najmłodszych lat p...asjonuje mnie sport i zdrowy styl życia. Kilkunastoletnie doświadczenie jako zawodnika karate nauczyło mnie sumienności, systematyczności, pokory i szacunku do drugiej osoby. Te cechy świetnie sprawdzają się w codziennej pracy terapeuty.

Korzystam z różnych narzędzi, metod i ćwiczeń odpowiednio dobranych do potrzeb i problemów pacjenta, dzięki którym skutecznie eliminuję zespoły bólowe kręgosłupa oraz schorzenia ortopedyczne. W trakcie terapii ściśle współpracuje z pacjentem, co sprzyja pozytywnej motywacji i szybkiemu osiągnięciu celu, jakim jest przywrócenie pełnej sprawności lub poprawy wydajności.
więcej

Wykształcenie

Wykształcenie Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu -kierunek fizjoterapia Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – kierunek nauczyciel o specjalizacji wychowanie specjalne (oligofrenopedagog) Kursy Manual Therapy Plaatsman Concept PNF -Proprioceptive Neuromuscular Facilitation -Basic Kończyna górna -diagnostyka i elementy terapii Aktywność fizyczną kobiet w ciąży i po porodzie Kinesiobalance – zastosowanie Kinesiotapingu w sporcie oraz medycynie Smart tools instrument assisted SPFT tissue mobilization Warsztaty Wybrane elementy diagnostyki i terapii narządu ruchu wg schematów osteopatii funkcjonalnej Warsztaty praktyczne McConnell Institute Leczenie zespołu bólowego w stawie rzepkowo-udowym Warsztaty ACX. rehab – diagnostyka i rehabilitacja w wirtualnej rzeczywistości Wykład i warsztaty praktyczne Funkcjonalnej Terapii Trzewi wg Władysława Bartkiewicza Pinopresura wg. Michała Szymańskiego Instruktor ćwiczeń siłowych Instruktor TRX

Języki

Angielski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Królewiecka 161/19, Wrocław
Królewiecka Centrum Rehabilitacji Body Balance
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

ćwiczenia indywidualne 1x1 60min
60 min · 150 zł
pakiet 5x-10%rabatu, pakiet 10x-20%rabatu
Konsultacja fizjoterapeutyczna
30 min · 120 zł
Masaż leczniczy/masaż tkanek głębokich
30 min · 120 zł
Terapia manualna
30 min · 120 zł
Terapia mięśniowo-powięziowa
30 min · 120 zł
Terapia tkanek miękkich
30 min · 120 zł
USP - konsultacja dla pracowników USP
45 min

Opinie pacjentów

5,0

Dzięki Pani Magdzie uwierzyłam, że z przepukliną kręgosłupa można normalnie funkcjonować, jeżeli zacznie się myśleć o sobie i swoim zdrowiu, bo nikt tego za nas nie zrobi:). Pełna empatii, a jej profesjonalizmu nie da się ocenić w 5*, bo to stanowczo za mało. Pani Magdzie DZIĘKUJĘ za wyciągnięcie mnie z tego strasznego stanu w jakim byłam. Serdecznie polecam.

5,0

Pani Magdą ja zawsze uśmiechnięta i niezawodna????

5,0

Serdecznie polecam

5,0

Dobry fizjoterapeuta

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance   Wroclaw, Królewiecka 161 / 19 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.