lekarz Rędzio Magdalena

5.00 / 4 opinii
Praktyka Lekarska Magdalena Rędzio
Umów wizytę

O mnie

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Program specjalizacji oraz praktyczne doświadczenie w dziedzinie dermatologii i wenerologii zdobyła w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alerglogii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenosz...onych drogą płciową. Konsultuję zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Przeprowadzam dermoskopową ocenę znamion oraz wykonuję zabiegi chirurgiczne, kriochirurgii, elektrokoagulacji oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Swoje kwalifikacje zawodowe stale podnoszę aktywnie uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD).

Przyjmuję pacjentów w gabinetach:

CSM Zagórze, Rumia, ul. Sobieskiego 10a, tel. 505248881
NZOZ Bukowa, Bolszewo, ul. Zamostna 3a, tel. 505248881
NZOZ Wejherowo-Luzino, ul. Młyńska 7, tel. 505248881więcej

Adres

ul. W.Szefki 15e/4, Gdynia
Praktyka Lekarska Magdalena Rędzio
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

konsultacja dermatologiczna (e-wizyta)
15 min · 160 zł
konsultacja dermatologiczna dorosłych
15 min · 160 zł
konsultacja dermatologiczna dzieci
15 min · 160 zł
Mezoterapia
15 min

Opinie pacjentów

5,0

Polecam Panią dr Magdalenę Rędzio ???? Konkretna, dokładna i pomocna. Leczenie trądziku u nastolatka bywa trudne, wiem bo to nie pierwszy lekarz u którego mieliśmy wizyty.

5,0

Jestem zachwycona Panią Doktor. Jeszcze żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu i nie analizował tak wnikliwie dróg poprawy jakości życia u mojej przewlekle chorej córki. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna za udzielone rady i przepisane lekarstwa, polecam Panią Doktor wszystkim potrzebującym pomocy dobrego, empatycznego Specjalisty.

5,0

Bardzo solidny lekarz, świetny kontakt z pacjentem. Pani jest zaangażowana zarówno podczas spotkania, jak i po nim, widać, że faktycznie dba o pacjenta. Polecam.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Praktyka Lekarska Magdalena Rędzio   Gdynia, ul. W.Szefki 15e / 4

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik