O mnie

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Program specjalizacji oraz praktyczne doświadczenie w dziedzinie dermatologii i wenerologii zdobyła w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alerglogii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenosz...onych drogą płciową. Konsultuję zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Przeprowadzam dermoskopową ocenę znamion oraz wykonuję zabiegi chirurgiczne, kriochirurgii, elektrokoagulacji oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Swoje kwalifikacje zawodowe stale podnoszę aktywnie uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD).

Przyjmuję pacjentów w gabinetach:

CSM Zagórze, Rumia, ul. Sobieskiego 10a, tel. 505248881
NZOZ Bukowa, Bolszewo, ul. Zamostna 3a, tel. 505248881
NZOZ Bukowa, Wejherowo, ul. Bukowa 2a, tel. 505248881więcej

Adres

Rumia, Wejherowo, Bolszewo
Praktyka Lekarska Magdalena Rędzio
Rumia, Wejherowo, Bolszewo
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

konsultacja dermatologiczna (e-wizyta)
15 min · 150 zł
konsultacja dermatologiczna dorosłych
15 min · 150 zł
konsultacja dermatologiczna dzieci
15 min · 150 zł
Kwas hialuronowy
15 min
Mezoterapia
15 min

Opinie o specjaliście

5,0

Polecam Panią dr Magdalenę Rędzio ???? Konkretna, dokładna i pomocna. Leczenie trądziku u nastolatka bywa trudne, wiem bo to nie pierwszy lekarz u którego mieliśmy wizyty.

5,0

Jestem zachwycona Panią Doktor. Jeszcze żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu i nie analizował tak wnikliwie dróg poprawy jakości życia u mojej przewlekle chorej córki. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna za udzielone rady i przepisane lekarstwa, polecam Panią Doktor wszystkim potrzebującym pomocy dobrego, empatycznego Specjalisty.

5,0

Bardzo solidny lekarz, świetny kontakt z pacjentem. Pani jest zaangażowana zarówno podczas spotkania, jak i po nim, widać, że faktycznie dba o pacjenta. Polecam.

5,0

Konsultacja online przebiegła bardzo sprawnie i fachowo. Po zdiagnozowaniu otrzymałem e-receptę i zalecenia dotyczące leczenia.

Strona WWW placówki medycznej: Praktyka Lekarska Magdalena Rędzio   Rumia, Wejherowo, Bolszewo

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik