Witkowska Magdalena

Gabinet psychoterapii
Umów wizytę

O mnie

Pomagam osobom doświadczającym objawów natury psychicznej i psychosomatycznej, cierpiącym z powodu kryzysów życiowych, przeżywającym trudności w codziennym funkcjonowaniu i w relacjach z innymi ludźmi oraz poszukującym wsparcia na drodze ku zrozumieniu siebie, samorealizacji i podniesieniu jakości swojego życia. Pracuj...ę w dbałości o autentyczny kontakt i relację terapeutyczną opartą na poszanowaniu godności, indywidualności i wolności zgłaszających się do mnie osób.
Pracuję w nurcie humanistyczno-egzystencjonalnym Gestalt.
Pierwsze spotkanie to konsultacja , która poprzedza proces psychoterapeutyczny. Konsultacja to czas na zapoznanie się z problemem klienta i podjęcia decyzji przez klienta i psychoterapeutę co do dalszej wspólnej pracy.

Wspieram również rodziny, które borykają się z psychicznymi konsekwencjami długotrwałego procesu starania się o dziecko oraz rodziny w procesie adopcyjnym.
Specjalizuję się w pracy z dorosłymi. Prowadzę terapię indywidualną oraz konsultacje problemów wychowawczych i rodzinnych.
Dbając o jakość swojej pracy i etykę zawodu, pracuję w oparciu o założenia kodeksu etycznego EAGT i poddaję swoją pracę regularnej superwizji.
Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ukończyłam Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Kwalifikacje swoje systematycznie podnoszę w Szkole Psychoterapeutów Gestalt w krakowskim Instytucie Gestalt.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk we wrocławskiej Fundacji Non Licet, która niesie pomoc osobom doświadczającym różnego rodzaju przemocy oraz doświadczających kryzysów życiowych. A także podczas praktyk we Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania.

Niosę pomoc osobom:
z zaburzeniami lękowymi
o niskim poczuciu własnej wartości
zmagającymi się z niepłodnością
z zaburzeniami w relacjach międzyludzkich
z zaburzeniami nastroju
w kryzysach życiowych
doświadczającym różnego rodzaju przemocy

Magdalena Witkowska tel. 502 301 207
więcej

Języki

Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Oławska 8/2, Wrocław
Gabinet psychoterapii
ul. Oławska 8/2, Wrocław
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna
50 min · 120 zł
Psychoterapia Gestalt
50 min · 120 zł
Psychoterapia indywidualna
50 min · 120 zł

Opinie o specjaliście

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Gabinet psychoterapii   Wrocław, Oławska 8 / 2

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik