O mnie

Jestem psychologiem i psychotraumatologiem. Oba tytuły zdobyłam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ponadto realizowałam program studiów podyplomowych na kierunku psychoonkologia. Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu pomocy psychologicznej i terapii skutków traumy. W roku 2019 uczestniczyłam w certyfikowanym szkoleniu ...z zakresu psychoterapii w asyście koni w Equine Psychoterapy Institute w Australii.

Specjalizuje się w niesieniu pomocy osobom od 16 rż, które w skutek przeżytej traumy borykają się z problemami takimi jak: trudności w regulacji emocji, problemy ze snem, ataki paniki, poczucie „utkwienia” w przeszłości, zaburzenia somatyczne, stałe poczucie niepokoju, wrażenie odrealnienia. Wspieram także osoby, które doświadczyły aktów przemocy, deficytu opieki i miłości w dzieciństwie, przeżywają żałobę po stracie bliskiej osoby lub z nieznanych sobie przyczyn mają trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji. Pomagam również osobom chorym onkologicznie (a także niepełnosprawnym i chorym terminalnie) oraz ich rodzinom w radzeniu sobie z diagnozą i utrzymywaniu jak najwyższej jakości życia mimo choroby.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Poradni Zdrowia Psychicznego Vertimed, a także w Fundacji Pomocy Psychologicznej RAZEM, gdzie współprowadziłam terapię grupową dla osób współuzależnionych i w kryzysie psychologicznym. Obecnie pracuję w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii, gdzie świadczę usługi z zakresu krótkoterminowej pomocy psychologicznej oraz terapii długoterminowej skutków traumy. Współpracuję także ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Sadowej, gdzie wspieram osoby z niepełnosprawnością sprzężoną i zaburzeniami psychicznymi w radzeniu sobie z bieżącymi problemami. W ramach działalności prywatnej prowadzę terapię indywidualną skutków traumy, sesje psychoterapii w asyście koni oraz warsztaty i szkolenia o tematyce dot. zdrowia psychicznego.

Prywatnie jestem żoną oraz miłośniczką zwierząt i dobrej literatury. Fascynuje mnie rola jaką zwierzęta odgrywają w życiu człowieka oraz to w jaki sposób mogą przyczynić się do poprawy jego dobrostanu (prowadzę w tym kierunku badania naukowe). W wolnych chwilach uwielbiam czytać, grać z mężem na konsoli i zwiedzać kampinoskie lasy na grzbiecie ukochanego wierzchowca Wifona.
więcej

Dodatkowe informacje

Pracuję z pacjentami od 16 rż.

Adres

ul. Tęczowa 5A, Chotomów
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Chotomów
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja psychologiczna / psychoterapia (kolejna wizyta)
60 min · 180 zł
Konsultacja psychologiczna / psychoterapia (pierwsza wizyta)
60 min · 180 zł
Konsultacja psychologiczna / psychoterapia ONLINE (kolejna wizyta)
60 min · 180 zł
Konsultacja psychologiczna / psychoterapia ONLINE (pierwsza wizyta)
60 min · 180 zł
STAROSTWO Legionowo 2022 ONLINE - grupa wsparcia
90 min
Terapia grupowa
90 min · 100 zł
Terapia grupowa online
90 min · 100 zł
Terapia Par/M - 2os.
90 min · 280 zł
Terapia Par/M online - 2os.
90 min · 280 zł
Test psychologiczny
90 min · 300 zł
od 1.10.2021

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
5,0

Serdecznie polecam !!!!

5,0

Jestem zadowolona

Strona WWW placówki medycznej: Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o.   Chotomów, Tęczowa 5 A Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik