mgr Kunicka Małgorzata

Umów wizytę

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo – behawioralnej w Szkole Psychoterapii Crescentia, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo – Behawioralnej (obecnie na 4 roku). Posiadam również uprawnienia jako oligofrenopedagog  i specjali...sta wczesnego wspomagania rozwoju.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog m.in. w Placówkach Opiekuńczo – Wychowawczych, w Szkole Podstawowej, w Gimnazjum i Poradni Zdrowia Psychicznego. Aktualnie pracuję terapeutycznie w Centrum Psychoterapii Przystań Zmian oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego „Bajka”, gdzie przyjmuję nastolatków od 15 roku życia oraz osoby dorosłe. Na co dzień pracuję z osobami doświadczającymi zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń obsesyjno - kompulsyjnych, zaburzeń osobowości oraz zaburzeń psychosomatycznych.

Wspieram pacjentów w sytuacjach kryzysowych, po przeżyciach traumatycznych, a także  poszukujących lepszego zrozumienia siebie.

W trosce o dobro pacjentów stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności terapeutyczne, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej.

Podczas spotkań wykorzystuję przede wszystkim podejście poznawczo – behawioralne, którego skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne oraz elementy Terapii Schematu i Terapii Akceptacji i Zaangażowania.

W swojej pracy kieruję się empatią, troską oraz indywidualnym podejściem do potrzeb każdego pacjenta. Zależy mi, aby podczas spotkań budować relację opartą na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Prywatnie  lubię podróże małe i duże. Przyjemność sprawia mi zwiedzanie nowych zakątków, jak również powracanie do ulubionych miejsc. Odpoczywam czytając książki, jeżdżąc na rowerze i uprawiając Nordic Walking.
więcej

Wykształcenie

Psycholog
Psychoterapeuta

Adres

ul. Marszałka Focha 4, Bydgoszcz
Centrum Psychoterapii Przystań Zmian
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja psychologiczna - os. dorosła
60 min · 150 zł
Konsultacja psychologiczna w sprawie dziecka
60 min · 150 zł
W przypadku pierwszej konsultacji w sprawie dziecka, na pierwszą wizytę stawiają się sami rodzice bez dziecka celem zebrania wywiadu rozwojowego oraz ustalenia dalszych konsultacji.

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Centrum Psychoterapii Przystań Zmian   Bydgoszcz, Marszałka Focha 4 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.