O mnie

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Następnie rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w Milickim Centrum Medycznym na Męskim Oddziale Ogólnopsychiatrycznym. Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami chorującymi na schizofrenię, chorobę afektywną dwubiegunową, depresję, zaburzenia lękowe i... osobowościowe, jak i z pacjentami uzależnionymi. Chętnie pogłębiam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach naukowych.
W pracy z pacjentem kieruję się najnowszą wiedzą medyczną. Jako priorytet stawiam komfort pacjenta i jego jakość życia. Dlatego zawsze staram się dokładnie wytłumaczyć czym spowodowany jest jego problem i w jaki sposób pomoże mu zaproponowane przeze mnie leczenie.
Leczenie psychiatryczne rozumiem, jako ścisłą współpracę z pacjentem, której Pacjent jest menedżerem, a ja doradzam mu jako ekspert.
Zależy mi, aby każdy pacjent czuł się w moim gabinecie bezpiecznie. Aby zredukować stres spowodowany pierwszą wizytą zachęcam do zostawienia krótkiej notatki, gdzie na spokojnie, w zaciszu domowym, pacjent może wypunktować problemy nad którymi chce ze mną pracować.
Poza psychiatrią interesuje się leczeniem bólu i wsparciem osób paliatywnie chorych. Pracuję w hospicjum domowym w Będkowie.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu-kierunek Lekarski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Dyrekcyjna 37/47, Wrocław
Dyrekcyjna 37/47
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja psychiatryczna osoby dorosłej online
20 min · 220 zł
Konsultacja psychiatryczna w gabinecie
20 min · 220 zł
Wydanie potwierdzenia leczenia
140 zł
Zaświadczenie o stanie zdrowia druk ZUS OL-9 od 05.09.2022
220 zł

Opinie pacjentów

5,0

Szczegółowo, konkretnie i profesjonalnie.

5,0
Bez treści
5,0

Leczę się psychiatrycznie już stosunkowo długo, jednakże przez pewien okres miałam spory problem ze znalezieniem odpowiedniego specjalisty. U doktor Stasiak znalazłam duże pokłady empatii i odkąd uczęszczam do niej na wizyty, czuję realną poprawę. Doktor wnikliwie dopytuje o szczegóły choroby, wszystko klarownie wyjaśnia i sprawia, że pacjent może czuć się swobodnie, może czuć się zaopiekowany

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.   Wrocław, Dyrekcyjna 37 / 47 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.