Zapotoczna-Krycia Małgorzata

5.00 / 2 opinii
Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance
Umów wizytę

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, Wydziału Nauk Biologicznych, gdzie uzyskałam tytuł magistra ze specjalizacją Biotechnologia Molekularna. Na tym Uniwersytecie ukończyłam także studia podyplomowe, na Wydziale Mechanicznym, w zakresie Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Jestem również certyfikowanym podolo...giem, co pozwoliło mi spełnić moje marzenia i stworzyć gabinet, w którym zabiegi podologiczne świadczone są na najwyższym poziomie przy zachowaniu najwyższej jakości i zasad bezpieczeństwa.

Dodatkową wiedzę z zakresu podologii zdobywam dzięki szkoleniom, seminariom i konferencjom, które odbywają się pod okiem najlepszych specjalistów.
Jestem także członkiem stowarzyszenia, którego celem jest rozwój podologii w naszym kraju. Stowarzyszenie to, szczególny nacisk kładzie na pracę z dziećmi, co jest obiektem moich zainteresowań.
więcej

Wykształcenie

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego, wydział nauk biologicznych, specjalizacja biotechnologia molekularna.

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Królewiecka 161/19, Wrocław
Królewiecka Centrum Rehabilitacji Body Balance
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Badanie podologa
15 min · 50 zł
Odcisk
30 min · 80 zł
Opatrunek
15 min · 50 zł
Wkładki halux
13 min · 289 zł

Opinie o specjaliście

5,0

Profesjonalne podejście do pacjenta. Fachowe porada, jestem bardzo zadowolona. Polecam z całego serca :)

5,0

Pani Małgosia,na wizycie wypytała o wiele rzeczy, przejrzała wyniki badań i zaproponowała kolejne, aby rozwiać lub też potwierdzić niektóre teorie. Miła, sympatyczna - dostosowała się do mojej sytuacji i nie narzucała, że trzeba już coś robić tylko ustaliłyśmy co będzie krok po kroku robione. Jest zadowolona i mam nadzieję, że tak pozostanie.

Strona WWW placówki medycznej: Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance   Wroclaw, Królewiecka 161 / 19 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik