O mnie

Jestem specjalistą medycyny rodzinnej oraz lekarzem medycyny estetycznej. W zawodzie lekarza pracuję nieprzerwanie od 2004r. Ukończyłem Wydział Lekarski w Zabrzu, Śląskiej Akademii Medycznej oraz Prawo medyczne, Bioetykę i Socjologię Medycyny na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.Jestem absolwent...em studiów podyplomowych: Zarządzanie w Ochronie Zdrowia.

Moją podstawową specjalizają jest medycyna rodzinna. W tym zakresie od 15 lat pomagam pacjentom dorosłym oraz dzieciom. Moimi partnerami medycyznymi są takie centra medyczne jak LUX MED, ENEL MED, BETAMED. Diagnostyka, leczenie oraz profilaktyka zdrowotna realizowana jest na najwyższym poziomie. Od kilku lat zajmuję się poradami w zakresie telemedycyny.

Medycyną estetyczną zajmuję się od 2009 roku. Szkolenia z tej dziedziny odbywałem m.in.w Europejskim Centrum Lekarzy Estetycznych oraz w ośrodku szkoleniowym Fenice., a także na licznych treningach praktycznych u znanych i cenionych lekarzy medycyny estetycznej. Jestem wykładowcą oraz członkiem komisji egzaminacyjnej w Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach, na kierunku medycyna estetyczna. Jestem trenerem podstawowych i zaawansowanych technik zabiegowych znanych firm ( producentów preparatów stosowanych w medycynie estetycznej). Specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów wolumetrycznych za pomocą nici oraz kwasu hialuronowego. Zawsze stawiam na jakość i zadowolenie pacjenta. W swojej praktyce stosuję tylko sprawdzone marki preparatów.

Od ponad 10 lat wykonuję badania USG jamy brzusznej , tarczycy oraz USG doppler naczyń szyjnych. Wykonuję Biopsję Aspiracyjną Cienkoigłową Celowaną (BACC) tarczycy.
W swojej pracy kieruję się całościowym spojrzeniem na pacjenta.


W czasie konsultacji mogę ocenić wyniki badań laboratoryjnych i obrazowych.
W razie uzasadnionej potrzeby wystawiam:
- e-receptę,
- e-zwolnienie,
- e-skierowanie,
a także e-recepty na leki na zaburzenia erekcji i antykoncepcję w tym antykoncepcję awaryjną w uzasadnionych przypadkach.
więcej

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Ligocka 103, Katowice
Diabdis Sp. z o.o. / Poradnia telemedyczna
ul. Ligocka 103, Katowice
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

konsultacja lekarska z e-receptą
15 min · 59 zł
Wymagana dokumentacja medyczna od lekarza prowadzącego leczenie w przypadku przedłużenia recepty.
konsultacja lekarska z e-receptą - kontynuacja antykoncepcji
15 min · 59 zł
Wymagana dokumentacja medyczna od lekarza prowadzącego leczenie w przypadku przedłużenia recepty.
konsultacja lekarska z e-receptą na leki na zaburzenia erekcji
15 min · 59 zł
Wymagana dokumentacja medyczna od lekarza prowadzącego leczenie w przypadku przedłużenia recepty.

Opinie o specjaliście

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Diabdis Sp. z o.o. / Poradnia telemedyczna   Katowice, Ligocka 103 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik