O mnie

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Swoje zainteresowania poszerzał studiując na AWF we Wrocławiu, uzyskując tym samym tytuł magistra ze specjalnością trener przygotowania motorycznego oraz licencjat na kierunku wychowanie fizyczne. Jest właścicielem oraz pomysłodawcą marki Motility Project, która jest ściśle zwią...zana ze sportem.

W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz usług, niezbędnych do rozwoju na wielu płaszczyznach. Skierowana jest zarówno do wyczynowców, jak i osób rekreacyjnie podchodzących do tematu.

Posiada dyplom UEFA B. Swoje doświadczenie poszerzał pracując m. in. w Zagłębiu Lubin, a także odbywając staż w klubach zagranicznych min. Benfica Lizbona. Oprócz wiedzy i umiejętności technicznych, posiada wiele cech niezbędnych w pracy trenerskiej. Dzięki licznym praktykom, stażom i szkoleniom ma zdolności komunikacyjne oraz bez problemu nawiązuje kontakty z podopiecznymi. Jako osoba energiczna i zaangażowana, stwarza podczas zajęć wyjątkową atmosferę. Aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo w trakcie treningów uzyskał kwalifikacje ratownika medycznego.

Do klienta podchodzi holistycznie, dbając o jego rozwój w aspekcie fizycznym, zdrowego żywienia oraz pozytywnego nastawienia do aktywności fizycznej.

Uważa, że człowiek powinien nieustannie się dokształcać i poszerzać swoją wiedzę, aby dążyć do bycia najlepszym w swoim fachu.
więcej

Wykształcenie

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Języki

Angielski, Polski

Adres

ul. Swojczycka 69/IIp, Wrocław
Centrum Medyczne Sportsmedic Sp. z o.o.
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Trening medyczny
60 min · 150 zł
Trening medyczny pakiet 8 2 os.
1280 zł
Trening medyczny pakiet 8 jedna osoba
1080 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Centrum Medyczne Sportsmedic Sp. z o.o.   Wrocław, Swojczycka 69 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik