mgr Tomaszewski Marcin

Pozytywna Przychodnia
Umów wizytę

O mnie

Jestem terapeutą, konsultantem, trenerem umiejętności społecznych oraz coachem. Prowadzę zajęcia terapeutyczne, w których udzielam wsparcia poprzez spotkania indywidualne, mające na celu odbudowanie i podtrzymywanie umiejętności funkcjonowania w życiu codziennym. Prowadzę konsultacje z zakresu trudności adaptacyjnych,... zaburzeń i chorób psychicznych oraz interwencję psychologiczną, terapię indywidualną i rodzinną.

Proces swojej pracy opieram na zaangażowaniu własnym oraz klienta – zapewniam profesjonalne wsparcie oparte na wzajemnym zaufaniu. Towarzyszę w odkrywaniu tego co jest dla klienta najważniejsze, w odkrywaniu potencjału oraz tworzeniu odpowiedzialnej postawy za swoje życie. W czasie spotkań motywuję klienta do pogłębiania świadomości dotyczącej wartości mających wpływ na jego myśli i funkcjonowanie oraz wybory życiowe. Dzięki takiej postawie klient może kreować swój wizerunek i życie w sposób spójny ze swoimi ideałami i przekonaniami.

Spotkania z klientem traktuję jako drogę, którą klient zaczyna w miejscu, w którym jest teraz. Poprzez pogłębianie wiedzy dotyczącej samego siebie, dąży do stworzenia życia na jakim mu zależy – tworzy plan na poprawę jego jakości.

W swoje praktyce pomagam osobom z : zaburzeniami lękowymi, depresją, zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości, nerwicą, stresem, zaburzeniami psychosomatycznymi, lękami, kryzysami emocjonalnymi, zespołem stresu pourazowego, zaburzeniami psychosomatycznymi i seksualnymi. Zapraszam do gabinetu, wspólnie przywrócimy radość w życiu.
więcej

Wykształcenie

Magisterskie

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Wrocławska 39/1, Gdynia
Gdynia Wrocławska
powiększ mapę
ul. Kurierów Armii Krajowej 4D/3, Gdańsk
Gdańsk Kurierów Armii Krajowej
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja psychologiczna - terapeutyczna ( wizyta w gabinecie lub online)
50 min · 180 zł
Konsultacja psychologiczna - terapeutyczna (wizyta w gabinecie)
50 min · 180 zł
Pakiet konsultacje psychologiczne - terapeutyczne ( 5 wizyt online lub w gabinecie - 150 zł wizyta )
750 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Pozytywna Przychodnia   Gdynia, Wrocławska 39 / 1 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik