Mgr Niwczyk Marta

Marta Niwczyk
Umów wizytę

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Przeprowadziłam już ponad 4300 godzin psychoterapii indywidualnej. Specjalizuję się w zakresie psychoterapii psychodynamicznej osób dorosłych. W stosowanym modelu leczenia prowadzę diagnozę i terapię psychodynamiczną w oparciu o model relacji z obiektem Otto Kernberga (TFP - Trans...ference-Focused Therapy – Psychoterapia Skoncentrowana na Przeniesieniu). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Psychodynamicznej.

Swoje doświadczenie zawodowe w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej zdobywałam m.in. odbywając staż na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie, staż na Oddziale Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz staż w Poradni Zdrowia Psychicznego w Sanoku. Odbyłam także staż w Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Sanoku oraz na Oddziale Terapeutycznym dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Zakładzie Karnym w Uhercach Mineralnych.

W pracy przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty Psychodynamicznego. W trosce o dobro Pacjentów oraz o jak najwyższą jakość oferowanych usług stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności terapeutyczne, m. in. uczestnicząc w specjalistycznych konferencjach i szkoleniach w obszarze psychologii oraz psychoterapii. Swoją pracę poddaję regularnej systematycznej superwizji pod kierunkiem certyfikowanych superwizorów w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Do obszaru moich zainteresowań zawodowych należą: TFP (Transference-Focused Therapy – Psychoterapia Skoncentrowana na Przeniesieniu), leczenie zaburzeń osobowości, leczenie depresji, nerwic, zaburzeń emocjonalnych, lękowych oraz pomoc w przypadku przeżywania różnorodnych trudności w pracy, związkach i innych relacjach osobistych.

Więcej informacji oraz bezpośredni kontakt można uzyskać na stronie: terapianakazimierzu [dot] com
więcej

Wykształcenie

Jestem absolwentką studiów z psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, ukończyłam również Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowującą do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Miodowa 26/3.5, Kraków
Marta Niwczyk
ul. Miodowa 26/3.5, Kraków
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja psychologiczna
45 min · 100 zł
Psychoterapia indywidualna 45
45 min · 120 zł

Opinie o specjaliście

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Marta Niwczyk   Kraków, Miodowa 26 / 3.5

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik