Magister Typa Marta

Umów wizytę

O mnie

Jestem psycholożką, edukatorką seksualną oraz terapeutką w trakcie certyfikacji w akredytowanej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie pracy z klientem zdobywałam w interwencji kryzysowej oraz pomocy społecznej; pracy z grupami, ro...dzinami i indywidualnymi klientami. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu interwencji kryzysowej, pomocy psychologicznej i wspierania osób z zaburzeniami psychicznymi. Od 2017 roku jestem związana z Fundacją Centrum Praw Kobiet, gdzie wspieram osoby doświadczające przemocy domowej, prowadzę grupy wsparcia oraz warsztaty rozwojowe i psychoedukacyjne. Regularnie poszerzam swoją wiedzę i dobieram metody pracy do indywidualnych potrzeb każdego klienta, opierając się na technikach uważności i współczucia, terapii dialektyczno-behawioralnej, terapii akceptacji i zaangażowania oraz dialogu motywującym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
W ENSO pomagam klientom znajdującym się w kryzysie psychicznym oraz cierpiącym na zaburzenia afektywne, lękowe i zaburzenia osobowości. Towarzyszę przede wszystkim człowiekowi, nie zaś jego diagnozie. Razem możemy przezwyciężyć cierpienie i nauczyć się żyć w zgodzie z potrzebami i wartościami.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet Gdański, w trakcie Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. ks. H. Kołłątaja 10/8, Opole
Ogólnopolskie Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego \"ENSO\" Sp. z o.o. Sp.k.
ul. ks. H. Kołłątaja 10/8, Opole
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja psychologiczna - 60 minut
60 min · 150 zł
Konsultacja psychologiczna dla dzieci pow. 14 lat - 60 minut
60 min · 150 zł
Konsultacja psychologiczna dla dzieci pow. 14 lat on line - 60 minut
60 min · 150 zł
Konsultacja psychologiczna on line
60 min · 150 zł
Psychoterapia indywidualna - 50 minut
50 min · 150 zł

Opinie o specjaliście

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Ogólnopolskie Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego \"ENSO\" Sp. z o.o. Sp.k.   Opole, ks. H. Kołłątaja 10/8 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik