O mnie

Jestem absolwentką Akademii Ekonomiczno- Humanistycznej gdzie zdobyłam tytuł magistra psychologii ze specjalnością kliniczna i psychoterapia par. W międzyczasie ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego, co uprawnia mnie do pracy z dziećmi . Ukończyłam również roczne studium z Interwencji k...ryzysowej w Dolnośląskim Centrum psychoterapii z tytułem interwenta kryzysowego. Posiadam również ukończone roczne studia podyplomowe z psychogeriatrii, a także dwuletnie z seksuologii klinicznej ukończone na SWPS w Warszawie.
Jestem również psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia z terapii poznawczo- behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Warszawie, a także w trakcie szkolenia z Dialogu Motywującego.
Swoje doświadczenie zdobywałam podczas licznych praktyk w Prywatnych Poradniach Psychologiczno- Pedagogicznych , a także na stażu w MSW Drewnica w Ząbkach pod Warszawą, gdzie byłam na oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej i uczyłam się pracy z pacjentem z CHAD, schizofrenią, Psychozą , a także z podwójną diagnozą .
Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi ( Zespół Aspergera, Autyzm, Autyzm Atypowy, ADHD, wczesne wspomaganie rozwoju, trudności w koncentracji, trudności emocjonalne ) , młodzieżą ( zaburzenia lękowe, depresyjne, niska samoocena, brak pewności siebie, lęk społeczny , spektrum autyzmu ) , a także dorosłymi ( kryzys rodzinny, związkowy, życiowy, depresja, lęk, OCD, CHAD, wsparcie rodzin i partnerów osób z chorobą psychiczną, zaburzenia nastroju, trudności w relacjach, poczucie samotności, porady wychowawcze, trudności natury seksuologicznej itp. ).
Pracuję zgodnie z duchem Dialogu motywującego, wierzę , że to Ty jesteś ekspertem od swojego życia, w swojej pracy kieruje się empatią i troską, zależy mi na współpracy i atmosferze dającej poczucie bezpieczeństwa. Daję z siebie pełne zaangażowanie i zrozumienie.
więcej

Wykształcenie

Akademia Ekonomiczno Humanistyczna w Warszawie - studia psychologiczne Studium Interwencji Kryzysowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii - interwencja kryzysowa Dwuletnie przygotowanie pedagogiczne na Akademii Ekonomiczno- Humanistycznej w Warszawie Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego- psychogeriatria Dwuletnie Studia podyplomowe na SWPS w Warszawie- seksuologia kliniczna Instytut Poznawczy- 4 letnie szkolenie z Terapii Poznawczo- Behawioralnej w Warszawie- do teraz. Polski Instytut Dialogu Motywującego- Szkolenie DM- Praktyk Dialogu

Języki

Angielski

Leczone schorzenia

  • zaburzenia psychiczne

Dodatkowe informacje

leczone choroby : Stres Lęki Depresja Niskie poczucie własnej wartości Kryzys w związku Nerwica Lękowa Autoagresja Nerwica natręctw Zaburzenia seksualne Zaburzenia psychiczne Psychoza ADHD Autyzm Zespół Aspergera Zaburzenia nastroju

Adres

ul. Heroldów 19A, Warszawa
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Warszawa Bielany
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

*Konsultacja psychologiczna / psychoterapia (kolejna wizyta)
60 min · 200 zł
*Konsultacja psychologiczna / psychoterapia (pierwsza wizyta)
60 min · 200 zł
*Konsultacja psychologiczna / psychoterapia ONLINE (kolejna wizyta)
60 min · 200 zł
*Konsultacja psychologiczna / psychoterapia ONLINE (pierwsza wizyta)
60 min · 200 zł
*Terapia grupowa
90 min · 120 zł
*Terapia grupowa online
90 min · 120 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o.   Chotomów, Tęczowa 5 A Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.