O mnie

Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii krótko- i długoterminowej z osobami dorosłymi. Staram się łączyć różne nurty psychoterapii, by jak najlepiej dopasować metodę pracy do potrzeb klienta, jednak najbliższe mi jest podejście humanistyczno-doświadczeniowe. Pomagam osobom, które mają trudności z rozumieniem swoich stan...ów emocjonalnych, które mają poczucie zagubienia, utknięcia, przytłoczenia czy nieradzenia sobie; osobom, które doświadczają dużo lęku, są w depresji, w żałobie, nie mogą sobie poradzić ze skutkami doświadczeń o charakterze traumatycznym, są w kryzysie, mają trudności w relacjach z ludźmi, czy nie mogą sobie poradzić z doświadczeniami z przeszłości (DDA, DDD).
Studia magisterskie z psychologii ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim, natomiast stopień doktora nauk społecznych w dyscyplinie psychologii uzyskałam na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Ukończyłam 4-letnią Szkołą Psychoterapii w Ośrodku INTRA, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam także m.in. 2-stopniowy kurs terapii skoncentrowanej na emocjach (Emotion Focused Therapy), szkolenie dotyczące terapii zaburzenia po stresie traumatycznym metodą przedłużonej ekspozycji (Prolonged Exposure), kurs techniki fokusowania (focusing). Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywałam m.in. w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i praktyce prywatnej. Obecnie pracuję także w Poradni Psychoonkologii Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji u certyfikowanych superwizorów.
więcej

Wykształcenie

magister psychologii, Uniwersytet Warszawski; dr nauk społecznych w dziedzinie psychologii, Uniwersytet SWPS

Języki

Polski

Leczone schorzenia

  • zespół stresu pourazowego
  • zespół lęku uogólnionego
  • zaburzenia zachowania
  • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
  • zaburzenia snu
  • zaburzenia psychosomatyczne
  • zaburzenia psychiczne
  • zaburzenia osobowości
więcej

Adres

ul. Łukowska 60/3 domofon 20, Warszawa
Poradnia Psychologiczna PRELUDIUM
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja wstępna diagnostyczna dorośli
50 min · 250 zł
REZERWACJA ONLINE
Sesja psychoterapii dorośli
50 min · 200 zł
REZERWACJA ONLINE

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Poradnia Psychologiczna Preludium Filipiak, Hull, Michalik, Tarnowska S.C.   Warszawa, Łukowska 60 / 3 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.