Wykształcenie

mgr fizjoterapii

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Nowy Świat 14e/1, Gliwice
Rehabilitacja Mateusz Cisło
ul. Nowy Świat 14e/1, Gliwice
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Kinesio Taping
20 min · 50 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna
50 min · 90 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna online
30 min · 40 zł
Rehabilitacja Neurologiczna
50 min · 90 zł
Staw kolanowy - fizjoterapia/rehabilitacja
50 min · 90 zł
Usprawnianie stawu kolanowego w dolegliwościach bólowych i po urazach - w sporcie, w życiu codziennym, zmianach zwyrodnieniowych. Wsparcie i przygotowanie do artroskopii i operacji stawu kolanowego oraz terapia i planowanie powrotu do sprawności po zabiegach. Przygotowanie stawu kolanowego do iniekcji oraz plan terapeutyczny zwiększający funkcjonalność stawu po ostrzykiwaniu.
Staw ramienny - fizjoterapia/rehabilitacja
50 min · 90 zł
Fizjoterapia stawu ramiennego/obręczy barkowej w dolegliwościach bólowych i po urazach - w sporcie, w życiu codziennym, zmianach zwyrodnieniowych. Wsparcie i przygotowanie do artroskopii i operacji stawu ramiennego/obręczy barkowej oraz terapia i planowanie powrotu do sprawności po zabiegach operacyjnych.

Opinie o specjaliście

5,0

Pan Mateusz naprawdę czyni cuda. Po każdej wizycie moje kolano( po bardzo poważnym złamaniu ) jest w lepszym stanie. Pełne zaangażowanie,podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Świetny specjalista. Polecam każdemu kto szuka fachowej pomocy.

5,0

Dzięki Panu Mateuszowi moje kolana są sprawniejsze i mniej bolą. Polecam Pana Mateusza każdemu kto potrzebuje dobrej rehabilitacji. Bedę korzystała jeżeli będzie taka potrzeba nadal z jego fachowej pomocy.

5,0

Pan Mateusz to bardzo miły i ciepły człowiek, bardzo stara się pomóc,nie tylko ćwiczenia ale rozmową,dobrym słowem.Z gabinetu od Pana Mateusza wychodzi się w dużo lepszym nastroju

5,0

Cieszę się, że trafiłam na rehabilitację do Pana Mateusza.Dzięki systematycznym ćwiczeniom wykonywanym w gabinecie jak i dobranym ćwiczeniom w domu moje kolana są sprawniejsze, co wiąże się z mniejszym bólem. Jeśli będzie taka potrzeba nadal będę korzystać z pomocy Pana Mateusza.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Rehabilitacja Mateusz Cisło   Gliwice, Nowy Świat 14e / 1 Regulamin świadczenia usług

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik