dr n.med. Kowalczyk Mateusz

4.94 / 90 opinii
NZOZ MediPsyche
Umów wizytę

O mnie

Jestem lekarzem rezydentem psychiatrii dorosłych, obecnie w trakcie 5 roku szkolenia specjalizacyjnego. Na co dzień pracuję w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi, szpital im. J. Babińskiego. Ukończyłem stacjonarne studia doktoranckie w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego... w Łodzi. W październiku 2021r. Rada Nauk Medycznych UM w Łodzi nadała mi stopień doktora w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne za dysertację pt.: "Związek polimorfizmu genów dojrzewania miRNA z depresją"

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, studia ukończyłem z wynikiem ponad dobrym. W pracy naukowej zajmuję się poszukiwaniem nowych biomarkerów diagnostyczno-terapeutycznych u pacjentów z zaburzeniami depresyjnymi. Jestem autorem lub współautorem prac naukowych jak i wystąpień zjazdowych na konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Regularnie podnoszę swoje kompetencje i wiedzę poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.

Oferuję pomoc w diagnostyce i leczeniu zaburzeń nastroju (depresji), zaburzeń lękowych, zaburzeń psychotycznych (np. schizofrenia), zaburzeń snu czy otępieniu.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Języki

Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Kolińskiego 27/wejście od strony balkonów, Łódź
MediPsyche Centrum Medyczne
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja online - dr n.med. Mateusz Kowalczyk
20 min · 200 zł
Konsultacja psychiatryczna - dr n.med. Mateusz Kowalczyk
20 min · 200 zł
wizyta stacjonarna; lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii dorosłych

Opinie pacjentów

5,0

Świetny specjalista. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Bardzo trafna diagnoza i efekty są widoczne. Miałem obawy przed pierwszą wizytą, ale jak widać nie miały one podstaw. Po kilku konsultacjach wiem, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Wracam powoli do życia :) i co najważniejsze dr nie ma przysłowiowego "kija w tyłku" dzięki czemu można poczuć się swobodnie i bez większych oporów opowiedzieć o swoich problemach. To pomaga zarówno w szybkiej diagnozie jak i otwarciu się na pomoc. Serdecznie polecam!

5,0

Bardzo dobry lekarz. Wyrozumiały, życzliwy, potrafi wysłuchać i dobrze zdiagnozować. polecam

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: NZOZ MediPsyche   Łódź, ul. dr. J. Kolińskiego 27 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik