dr n.med. Kowalczyk Mateusz

4.95 / 97 opinii
NZOZ MediPsyche
Umów wizytę

O mnie

Jestem lekarzem rezydentem psychiatrii dorosłych, obecnie w trakcie 5 roku szkolenia specjalizacyjnego. Na co dzień pracuję w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi, szpital im. J. Babińskiego. Ukończyłem stacjonarne studia doktoranckie w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego... w Łodzi. W październiku 2021r. Rada Nauk Medycznych UM w Łodzi nadała mi stopień doktora w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne za dysertację pt.: "Związek polimorfizmu genów dojrzewania miRNA z depresją"

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, studia ukończyłem z wynikiem ponad dobrym. W pracy naukowej zajmuję się poszukiwaniem nowych biomarkerów diagnostyczno-terapeutycznych u pacjentów z zaburzeniami depresyjnymi. Jestem autorem lub współautorem prac naukowych jak i wystąpień zjazdowych na konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Regularnie podnoszę swoje kompetencje i wiedzę poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.

Oferuję pomoc w diagnostyce i leczeniu zaburzeń nastroju (depresji), zaburzeń lękowych, zaburzeń psychotycznych (np. schizofrenia), zaburzeń snu czy otępieniu.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Języki

Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Kolińskiego 27/wejście od strony balkonów, Łódź
MediPsyche Centrum Medyczne
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja online - dr n.med. Mateusz Kowalczyk
20 min · 200 zł
Konsultacja psychiatryczna - dr n.med. Mateusz Kowalczyk
20 min · 200 zł
wizyta stacjonarna; lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii dorosłych

Opinie pacjentów

5,0

Bardzo dobry lekarz. Rzetelny, punktualny, cierpliwy. Potrafi dobrze postawić diagnozę. Polecam Pana Doktora Mateusza Kowalczyka.

5,0

Lekarz bardzo konkretny mimo, że wizyta była dosyć krótka to poczułam więcej zrozumienia i zaangażowania, niż na wizytach, które trwały 1,5h. :) Wybrałam tego lekarza ze względu na to, że mój nie miał terminów, ale zostanę na dłużej.

5,0

Wzorowe podejście do pacjenta. Polecam

więcej
Strona WWW placówki medycznej: NZOZ MediPsyche   Łódź, ul. dr. J. Kolińskiego 27 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik