dr n.med. Kowalczyk Mateusz

5.00 / 31 opinii
Umów wizytę

O mnie

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii dorosłych. Na co dzień pracuję w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi, szpital im. J. Babińskiego. Równocześnie jestem uczestnikiem stacjonarnych studiów doktoranckich w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Je...stem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, studia ukończyłem z wynikiem ponad dobrym. W pracy naukowej zajmuję się poszukiwaniem nowych biomarkerów diagnostyczno-terapeutycznych u pacjentów z zaburzeniami depresyjnymi. Ponadto jestem autorem lub współautorem prac naukowych jak i wystąpień zjazdowych na konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Regularnie podnoszę swoje kompetencje i wiedzę poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.

Oferuję pomoc w diagnostyce i leczeniu zaburzeń nastroju (m.in. depresji), zaburzeń lękowych, zaburzeń psychotycznych (np. schizofrenia), zaburzeń snu czy otępieniu.
więcej

Adres

ul. Kolińskiego 27/wejście od strony balkonów, Łódź
Centrum Medyczne Kolińskiego
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja psychiatryczna online
20 min · 220 zł
Konsultacja psychiatryczna online - dr n. med. Mateusz Kowalczyk

Opinie o specjaliście

5,0

Super jak zawsze polecam doktora

5,0
Bez treści
5,0

Rewelacja. Polecam z całego serca. Jako pacjent czuję się szanowana i wiem, że jestem zaopiekowania i zaopatrzona w skuteczne leki. Oby każdy lekarz tak traktował pacjenta.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: CENTRUM MEDYCZNO-REHABILITACYJNE SANUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Łódź, ul. dr. J. Kolińskiego 27 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik