dr n.med. Kowalczyk Mateusz

4.94 / 172 opinii
NZOZ MediPsyche
Umów wizytę

O mnie

Przed umówieniem wizyty proszę zapoznać się z poniższymi informacjami: 1. Nie wypisuję leków z grupy benzodiazepin, nasennych BEZ WYRAŹNYCH WSKAZAŃ MEDYCZNYCH. Umówienie wizyty nie jest równoznaczne z otrzymaniem recepty na ww. leki na życzenie Pacjenta. Nie wypisuję także ww substancji w ilościach hurtowych po kilka ...opakowań.
Leczenie ADHD prowadzę tylko w przypadku dostarczenie przez Pacjenta pisemnego potwierdzenia diagnozy po przeprowadzonej odpowiednio diagnostyce, nie na podstawie internetowych arkuszy diagnostycznych i nie na życzenie.
Proszę mieć to na uwadze umawiając wizytę.

2. Zwolnienie lekarskie wystawiam jedynie w uzasadnionych medycznie sytuacjach, nie na życzenie Pacjenta.

3. Przyjmuję osoby pełnoletnie, powyżej 18 r.ż.

4. Oferuję możliwość WIDEOKONSULTACJI w czasie rzeczywistym z jednoczesnym przesyłem obrazu i dźwięku, zawsze proszę także o potwierdzenie tożsamości i okazanie dokumentu tożsamości. Nie ma możliwości aby wizyta pierwszorazowa odbyła się poprzez telefon, czat etc. Wizyta online wymaga przedpłaty.

5. Nie wystawiam recept, zwolnień, zaświadczeń bez wizyty - proszę mieć to na uwadze aby umawiać wizyty w terminie i z wyprzedzeniem, tak aby nie dopuszczać do przerwania farmakoterapii z powodu braku leku/leków


Jestem lekarzem specjalistą psychiatrii dorosłych. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi, szpital im. J. Babińskiego.
Ukończyłem stacjonarne studia doktoranckie w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W październiku 2021r. Rada Nauk Medycznych UM w Łodzi nadała mi stopień doktora w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne za dysertację pt.: "Związek polimorfizmu genów dojrzewania miRNA z depresją"

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, studia ukończyłem z wynikiem ponad dobrym. W pracy naukowej zajmuję się poszukiwaniem nowych biomarkerów diagnostyczno-terapeutycznych u pacjentów z zaburzeniami depresyjnymi. Jestem autorem lub współautorem prac naukowych jak i wystąpień zjazdowych na konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Regularnie podnoszę swoje kompetencje i wiedzę poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.

Oferuję pomoc w diagnostyce i leczeniu zaburzeń nastroju (depresji), zaburzeń lękowych, zaburzeń psychotycznych (np. schizofrenia), zaburzeń snu czy otępieniu.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Języki

Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Kolińskiego 27/wejście od strony balkonów, Łódź
MediPsyche Centrum Medyczne
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja online - dr n.med. Mateusz Kowalczyk
20 min · 250 zł
Wizyta wymaga przedpłaty. W tym celu prosimy o kontakt z recepcją pod numerem 881 676 666
Konsultacja psychiatryczna - dr n.med. Mateusz Kowalczyk
20 min · 250 zł
wizyta stacjonarna; lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii dorosłych

Opinie pacjentów

5,0

Dziękuję, dobrze się czułam podczas wizyty, swobodnie, nieskrępowana

5,0

Zostałem bardzo uważnie wysłuchany, pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące leczenia. Doktor Kowalczyk jest bardzo empatyczny, życzliwy, pełen profesjonalizmu i ma fantastyczne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z kolejnej już wizyty u Pana Doktora i z całą pewnością będę kontynuował u niego moje leczenie.

5,0

Polecam Dr .Bardzo pomocny ☺️

5,0

Bardzo miły lekarz, zangażowany. Polecam Pana Mateusza.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: NZOZ MediPsyche   Łódź, ul. dr. J. Kolińskiego 27 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.