Dr n.med. Molski Michał

5.00 / 1 opinii
Praktyka Lekarska Michał Molski
Umów wizytę

O mnie

Od 2003 roku specjalizuję się w chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej a moją pasją jest flebologia czyli dziedzina zajmująca się leczeniem chorób żył. Bogate doświadczenie zawodowe zawdzięczam wieloletniej nauce od mojego ojca prof. Stanisława Molskiego a także stażom w wiodących ośrodkach flebologicznych i naczyn...iowych w kraju i za granicą między innymi w Cleveland Clinic, Modenie, Pazenas - Montpellier, San Benedetto del Trento, Ankarze oraz Klinikach Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Bydgoszczy, Poznaniu i Wrocławiu.

Od 2016 roku posiadam certyfikację Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.
W kwietniu 2020 European Board of Phlebology  przyznał mi jako jedemu z pierwszych lekarzy w Polsce certyfikat Competency Degree in Phlebology.

Aktywnie biorę udział w licznych konferencjach i warsztatach flebologicznych w Polsce i w Europie. Od 2019 roku dzielę się swoim doświadczneiem jako nauczyciel Akademii Flebologii.

Moim głównym miejscem pracy jest Szpital Eskulap - Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń w Osielsku gdzie wykonuję pełen zakres dostępnych w Europie zabiegów i operacji układu żylnego.
więcej

Wykształcenie

1996 - 2002 - studia medyczne - Akademia Medyczna w Bydgoszczy; 2004 - 2009 - studia doktoranckie - Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu; 2003 - 2010 specjalizacja z chirurgii ogólnej; 2011 - 2014 specjalizacja z chirurgii naczyniowej

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

  • artroskopia kolana
  • blizny
  • ból barku
  • ból biodra
  • ból karku
  • ból kolana
  • ból miednicy
  • ból pachwiny
więcej

Adres

ul. Cicha 41, Bydgoszcz
Praktyka Lekarska Michał Molski
ul. Cicha 41, Bydgoszcz
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

konsultacja
15 min · 200 zł
konsultacja
20 min · 250 zł
konsultacja z USG doppler
15 min · 300 zł
konsultacja z USG doppler
20 min · 350 zł
skleroterapia ( po wcześniejszej konsultacji )
15 min
skleroterapia ( po wcześniejszej konsultacji )
20 min
telekonsultacja
15 min · 150 zł
wystawienie e-recepty
5 min · 50 zł

Opinie o specjaliście

5,0

Szczęśliwie trafiłam do pana doktora Molskiego przed planowaną, tradycyjna operacją usunięcia żylaków. Doktor wnikliwie zbadał, wypytał, wysłuchał i zaproponował kompleksowy plan leczenia. Przeprowadził operację, nowoczesną techniką, dzięki której zlikwidował masywne, obszerne żylaki obu nóg. Rekonwalescencja szybka, bezbolesna, skuteczna. Wizyty kontrolne z dokładnym badaniem, cierpliwym odpowiadaniem na pytania i zawsze z uśmiechem. Czuję się bezpieczna i profesjonalnie zaopiekowana. I pierwszy raz, od wielu, wielu lat, nie wstydzę się pokazywać swoich nóg.

Strona WWW placówki medycznej: Praktyka Lekarska Michał Molski   Bydgoszcz, Cicha 41

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik