O mnie

Praca z drugim Człowiekiem jest dla mnie pasją, fascynacją... dzięki temu z przyjemnością poszerzam swoją wiedzę aby jeszcze głębiej zrozumieć każdego Pacjenta i skutecznie pomóc mu pozbyć się trudności, wewnętrznego cierpienia a także towarzyszyć mu w drodze do odkrycia samego siebie... Jestem pedagogiem, psychologie...m, seksuologiem klinicznym oraz psychoterapeutą psychoanalitycznym w trakcie certyfikacji (kurs organizowany przez Szpital Kliniczny im. Józefa Babińskiego w Krakowie na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic). Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego - oddział Kraków.

Swoje doświadczenie kliniczne zdobyłem odbywając staż na Oddziale Psychiatrycznym w Straszęcinie oraz w SPOZOZ Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Stanominie. Aktualnie prowadzę prywatną praktykę w Centrum Psychoterapii Positive Mind, gdzie można skorzystać zarówno z terapii indywidualnej, jak i partnerskiej. Pracuję w nurcie psychoanalitycznym oraz poznawczo-behawioralnym, a moją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

Obecnie kieruję także Ośrodkiem Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Centrum Zdrowia Tuchów. W pracy z tą grupą wiekową posiadam wieloletnie doświadczenie, które zdobyłem w ośrodkach wsparcia psychologicznego dla dzieci i młodzieży.
więcej

Języki

Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Jana Kochanowskiego 30A, TARNÓW
Positive mind psycholog mgr Michał Sojka
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja seksuologiczna online
20 min · 200 zł
Konsultacja seksuologiczna online
Konsultacja psychologiczna online
20 min · 89 zł
Konsultacja psychologiczna online
Konsultacja psychoterapeutyczna online
20 min · 89 zł
Konsultacja psychoterapeutyczna online

Opinie pacjentów

5,0

Profesjonalista

5,0
Bez treści
5,0

Profesjonalna terapia przy miłej atmosferze.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Psychoterapii Positive Mind Michał Sojka   Tarnów, Rady Europy 11 / 2

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik